2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

#BackToSchool. Iš sąrašų išbrauktas D.Lavrinovičius, guminukai ir petardos

Privalai perskaityti
„Žalgiris TV“ komanda su laidos vedėja Egle Jurgaityte priešakyje pristato naują rubrikos #BackToSchool epizodą.
Lygiagrečiai su projektu „Žalgiris – Tavo mokykloje“ egzistuojanti rubrika šį kartą į mokyklos laikus nukėlė pirmą sezoną Kaune rungtyniaujantį Danielių Lavrinovičių.
Pačioje pokalbio pradžioje žalgirietis prisiminė savo vaikystės mitybos įpročius ir išsidavė apie savo polinkį į saldumynus.
„Mama prižadindavo, padarydavo pusryčius. Pusryčiams būdavo trys sumuštinukai ir arbatėlė. Per pertrauką dažniausiai valgydavau guminukus, šalia būdavo parduotuvė, į kurią eidavome pirkti saldumynų“, – #BackToSchool rubrikoje pasakojo krepšininkas.
Aukštaūgis pasakojo ne tik apie savo vaikystėje turėtus įpročius, bet ir mėgstamas veiklas po pamokų.
„Po pamokų daug veiklų būdavo. Mėgdavome petardas, būdavo į Gariūnus nuvažiuodavome jų nusipirkti, sprogdindavome po tiltais. Mėtydavome į vandenį, geras garsas būdavo“, – linksmas istorijas pasakojo D.Lavrinovičius.
Įdomu tai, kad būdamas jaunas, žalgirietis buvo išvykęs į Vokietiją, tad mokslus Lietuvoje krimto nuotoliniu būdu. Tiesa, ne viskas sekėsi sėkmingai – D.Lavrinovičius buvo išbrauktas iš Vilniaus Ozo gimnazijos mokinių sąrašų.
E.Jurgaitytė savo pašnekovui taip pat pateikė ir „Žalgiris – Tavo mokykloje“ Facebook paskyroje užduotus moksleivių klausimus bei paruošė matematikos testą.
„Mokytis sekėsi neblogai. Nebuvau labai geras mokinys, bet žinodavau, kaip mokytis. Nemėgstamiausia pamoka buvo istorija, nepatikdavo, nebūdavo įdomu. Labiausiai patiko matematika, bet nebuvo taip, kad gerai sekėsi“, – prieš pradėdamas testą sakė žaidėjas.
„Aš tau rašau 10“, – po atlikto testo stebėjosi laidos vedėja.
Nuotaikingą E.Jurgaitytės ir D.Lavrinovičiaus pokalbį išgirsti galite naujausiame „Žalgiris TV“ rubrikos #BackToSchool epizode.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img