2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

ŠEŠTADIENĮ KAUNE PRAŪŽĖ PIRMASIS SEMIPRO LYGOS BOKSO VAKARAS

Privalai perskaityti

Šeštadienį, Kaune įvyko pirmasis SEMIPRO LYGOS organizuotas bokso renginys. Jo metu tarpusavyje kovojo visų amžiaus grupių sportininkai. Pirmojoje vakaro  dalyje, SEMIPRO SPARING dalyvavo jaunieji sportininkai kurie tarpusavyje kovojo po keturis raundus, amžiaus grupėse iki 14 (jaunučių), iki 16 (jaunių) ir 18 (jaunimo) metų. Sportininkai buvo suskirstyti pagal svorio kategorijas ir kovinę patirtį C (patirtis iki 5 kovų), B (sportininkai iki 10 kovų) ir A (virš 10 kovų)

SEMIPRO SPARING  tai kovos kurios leidžia pasisemti patirties jauniesiems kovotojams, bei parodyti savo sugebėjimus kuriuos įgyjo sportuodami treniruotėse.  Šiose kovose dalyvavo sporto klubų iš Kauno (“One Blood”, “Dainralfas”, “Kaunas Strikers Gym”), Klaipėdos (“Moonson Boxing”), Jonavos (“Raundas”), Garliavos (“Garliavos sporto centras”) trenerių auklėtiniai. Bokso dvikovose kovose dalyvavo ne tik vaikinai, bet savo potencialą  pristatė ir merginos.

Kitoje renginio dalyje, SEMIPRO FIGHTS dalyvavo suaugusieji sportininkai (18+ amžiaus grupės). Šiose kovose boksininkai kovoja olimpinėse svorio kategorijose, reitinginėse kovose kuriuose jie kaunasi 4 raundus po 2 minutes. Reitinginės kovos taip pat gali būti ir 6 bei 8 raundų, o titulinei kovai numatyti 10 raundų bokso dvikova.

Pirmąjį bokso vakarą visi kovotojai kovojo reitinginėse 4 raundų dvikovose, kuriose netrūko stiprių ir tikslių smūgių, kuriuos palaikė gausus būrys žiūrovų atėjusių palaikyti savo favoritų.

Net keturios  vakaro dvikovos iš penkių baigėsi lygiosiomis, juose teisėjai nematė vieno iš oponentų pranašumo.  Aktyvus žiūrovų palaikymas netilo visų kovų metu, o joms pasibaigus  jau teiravosi kada vyks sekantis renginys. Organizatoriai šiais metais planuoja kokius 6-8 renginius kurie vyktų ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose.

KOVŲ STATISTIKA:

Svorio kategorija iki 71 kg (4 raundai po 2 minutes)

Nojus Kšanas “Moonson Boxing” (Klaipėda) vs Samuelis Sorochovas “Dainralfas” (Kaunas)

Kovos baigtis: LYGIOSIOS

Svorio kategorija iki 71 kg (4 raundai po 2 minutes)

Ignas Krivolapov  “Moonson Boxing” (Klaipėda) vs Vygantas Jarmalavičius “One Blood”(Kaunas)

Kovos  baigtis: LYGIOSIOS

Svorio kategorija iki 80 kg (4 raundai po 2 minutes)

Jaroslav Kuzoma “Moonson Boxing”(Klaipėda)  vs Erikas Bružikas “One Blood”(Kaunas)

Kovos baigtis: LYGIOSIOS

Svorio kategorija iki 92 kg (4 raundai po 2 minutes)

Džiugas Sindoravičius “Kaunas Strikers Gym” vs Ignas Nekraševičius “One Blood”(Kaunas)

Kovos baigtis: 2:1 SKIRTINGU TEISĖJŲ SPRENDIMU LAIMĖJO Ignas Nekraševičius

Svorio kategorija virš 92 kg (4 raundai po 2 minutes)

Virgilijus Lapėnas “Kaunas Strikers Gym” vs Viktoras Kaniševskis “One Blood”(Kaunas)

Kovos baigtis: LYGIOSIOS

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img