2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lietuviai Monte Karlo Istorinių Automobilių Ralyje gerina pozicijas

Privalai perskaityti

Praėjusią savaitę prasidėjo 26-asis prestižinis Monte Karlo istorinių automobilių ralis, kuris šiemet sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – 233 ekipažai iš 29 skirtingų pasaulio šalių. Ralis, kuris yra žinomas dėl savo iššūkių ir istorinės reikšmės, jau pasiekė savo vidurio tašką, o tarp dalyvių yra ir trys Lietuvos ekipažai, kurie kiekvieną dieną demonstruoja vis gerėjančius rezultatus.

Sekmadienis buvo itin sėkmingas Karoliui Raišiui ir Ovidijui Meilūnui, kurie varžosi su 1961-ųjų laidos „Jaguar MKII“. Šis duetas ne tik laimėjo greičio ruožą, bet ir padidino savo persvarą prieš varžovus. Sėkmės paslaptis slypi ne tik sukauptoje patirtyje, bet ir itin kruopščiame pasiruošime. Ekipažas pasirinko startuoti su žieminėmis padangomis, žinodami, kad Alpėse juos laukia sniegu dengtas kelias.

Tačiau ne tik patyrę dalyviai kovoja dėl pergalės. Debiutantai Andrius Vaitekūnas ir Paulius Beniušis, varžantys su „Volkswagen Karmann Ghia Coupe“ automobiliu, taip pat pademonstravo puikius rezultatus, netgi „įkandę“ varžybų lyderiams viename iš greičio ruožų. Nors jų debiutas neapsiėjo be baudų, ekipažas džiaugiasi tobulėjimu su kiekvienu etapu ir siekia aukštų pozicijų galutinėje rikiuotėje.

Dar vienas Lietuvos ekipažas, Tadas Vitkevičius ir Feliks Krivickij, vairuojantys 1978 m. gamybos SAAB 96 V4, taip pat pasiekė svarbių pergalių savo klasėje, pagerindami savo pozicijas bendrojoje įskaitoje. Jų ryškiai raudonas automobilis, puoštas Lietuvos trispalve ir Vytimi, sulaukė didelio žiūrovų dėmesio.

„Rally Monte Carlo Historique“ ne tik yra varžybos, bet ir proga reklamuoti Lietuvos simbolius. Tadas Vitkevičius pabrėžė, kad svarbiausia ne pergalė, o siekiamybė puoselėti tautiškumą. Ekipažai taip pat džiaugiasi šiltu varžybų klimatu ir lyginimais su „Formulės 1“ etapu Monte Karle, nors ir varžosi bendro naudojimo keliais.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img