2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Papildys gynėjas iš Vokietijos

Privalai perskaityti

„Žalgirio“ gynybos gretas ruošiasi papildyti legionierius iš Vokietijos – pasiektas susitarimas su Kevinu Vangu Phambu Bukusu.

22 metų gynėjas yra žaidęs Vokietijos jaunimo rinktinėse žaidęs, kviestas į Angolos nacionalinę komandą. Pastaruosius du sezonus jis atstovavo Austrijos klubui „Wolfsberger“ AC.

Futbolo kelią K. Bukusu pradėjo gimtojo Aacheno klubų akademijose, o trylikos metų persikėlė į Lėverkuzeno „Bayer“.

Pirmąja jo stotele vyrų futbole tapo Nyderlandų ekipa Nijmegeno NEC, o vieną sezoną žaidėjas praleido nuomos pagrindais „Helmond Sport“ komandai.

Nuo 2022 m. žaidėjas rungtyniavo Austrijoje.

2016-2017 m. jis buvo kviečiamas į Vokietijos U-16 ir U-17 rinktines, žaidė 2018 m. Europos U-17 čempionato finaliniame etape.

Pagal tėvų kilmę 2021 m. jis taip pat buvo pakviestas į Angolos rinktinę.

Futbolininkas jau atvyko į Vilnių ir stebėjo komandos kontrolines rungtynes prieš Alytaus „Dainavą“. Sutartis su juo bus pasirašyta įvykdžius medicininę apžiūrą.

„Žalgiryje“ jis trečiasis naujokas iš užsienio – prie Vilniaus komandos anksčiau prisijungė taip pat gynėjai Myroslavas Mazuras ir Joelis Moutachy.

fkzalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Per mačą su „Virtus“ žalgiriečiai žais Eurolygos 25 metų jubiliejui skirtomis aprangomis

Kovo 19 dieną į „Žalgirio“ areną susirinksiančių žiūrovų laukia ypatingas vakaras. Kaune bus žaidžiamos ne tik Eurolygos rungtynės su Bolonijos „Virtus“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img