2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

A. Novikovas ir K. Kažukolovas atstovaus užsienio ekipoms

Privalai perskaityti

Arvydas Novikovas palieka Vilniaus „Žalgirį“ ir ruošiasi vėl žaisti Turkijoje.

33 metų žaidėjas į Vilnių grįžo praėjusių metų vasarą po ilgo laikotarpio, praleisto užsienio šalyse.

A. Novikovo sutartis su „Žalgiriu“ galiojo iki 2024 metų pabaigos, tačiau joje buvo numatyta išlyga išsiskirti anksčiau, jei futbolininkas gautų pasiūlymą iš kitos šalies klubo.

Pasinaudojęs šia sąlyga A. Novikovas trečiadienį iškeliavo į Turkiją, kur planuoja pasirašyti naują sutartį.

„Viskas buvo jau nurimę, galvojau, jog pradėsiu sezoną Vilniuje. Bet futbole kartais atsitinka visko. Gavau gerą pasiūlymą iš Turkijos, pasikalbėjau su klubo vadove Vilma Venslovaitiene ir ji buvo supratinga šiuo klausimu. Esu už tai dėkingas. Turiu neužbaigtų reikalų Turkijoje, nes praėjusį kartą išvykau ne geriausiu būdu. Noriu ten pabandyti dar kartą. Į Vilnių, manau, sugrįšiu ateityje. Noriu padėkoti komandos aistruoliams, kurie buvo visada šalia su „Žalgiriu“, netgi sunkiu metu“, – sakė A. Novikovas.

Saugas sostinėje nuo 2023 metų rugpjūčio komandoje sužaidė 13 rungtynių, per kurias pasižymėjo 3 įvarčiais ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sugrįžęs į Lietuvą žaidėjas taip pat susigrąžino vietą ir Lietuvos rinktinėje, kurioje nuo rugsėjo iki lapkričio sužaidė visas 6 rungtynes.

***

Vilniaus „Žalgiryje“ pustrečių metų žaidęs Kipras Kažukolovas karjerą tęs Kazachstane.

Gynėjas „Žalgirio“ gretose buvo nuo 2021 metų lapkričio. Po šio sezono pasibaigus sutarčiai žaidėjas turėjo pasiūlymą likti Vilniuje, tačiau pasirinko „Astana“ pasiūlymą.

„Visų pirma norėčiau padėkoti „Žalgirio“ bendruomenei ir visiems aistruoliams už praleistus dvejus metus. Daug įsimintinų akimirkų, praleistų klube, subrandino mane kaip žaidėją ir asmenybę. Ačiū už šiltą priėmimą į šį didį klubą ir besąlygišką palaikymą. Linkiu visiems sėkmingo sezono. Labai ačiū“, – atsisveikindamas rašė K. Kažukolovas.

„Žalgirio“ gretose jis debiutavo profesionalų futbole ir iš viso sužaidė 60 rungtynių.

2022 metų pirmąjį pusmetį turėjo praleisti dėl traumos. Pirmajame sezone jis sužaidė 20 rungtynių ir pasižymėjo 3 įvarčiais, prisidėjo prie komandos sėkmės iškovojant čempionų ir LFF taurės trofėjus bei patenkant į UEFA turnyrų grupių etapą.

Antrajame sezone K. Kažukolovas rungtyniavo nuo sezono pradžios, sužaidė 37 rungtynes ir buvo antras komandoje pagal sužaistas minutes (3142). Pagal šį rodiklį jis nusileido tik snaiperiui Mathiasui Oyewusi.

„Astana“ ekipoje taip pat žaidžia buvęs žalgirietis Fabienas Ourega.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img