2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos paplūdimio tinklininkai pasiruošimą pradėjo su Latvijos žvaigždėmis

Privalai perskaityti

Praėjusį sezoną užbaigę istoriniu pasiekimu Lietuvos paplūdimio tinklinyje, Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas nuo sausio mėnesio jau kibo į darbus ruošiantis dar vienam sezonui, galinčiam išpildyti naujas svajones.

Praėjusių metų gruodį bronzos medalius „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre Filipinuose iškovoję Lietuvos paplūdimio tinklininkai poilsiui turėjo vos mėnesį, nes sausio pirmąją savaitę jie jau pradėjo fizinio pasirengimo treniruotes.

„Pirmas startas jau kovo 5 dieną, todėl negalime laukti ir startavome anksti“, – sakė P. Stankevičius.

29-ą vietą pasaulio reitinge užimanti Lietuvos pora treniruočių procesą planavo pradėti Lenkijoje, kur mūsiškiai turėjo sportuoti su praėjusių metų pasaulio čempionato prizininkais lenkais Michalu Brylu ir Bartoszu Losiaku. Visgi vieno iš Lenkijos žaidėjų trauma lėmė tai, kad lietuviai į Lenkiją taip ir neišvažiavo. Nepaisant to, greitai buvo rasta ne ką prastesnė alternatyva.

„Greitai persiorientavome ir išvykome į Latviją, kur sportavome su naujai suformuota latvių pora – Janiu Šmediniu ir Edgaru Točsu bei jau pernai kartu žaidusiais Martinu Plaviniu ir Kristianu Fokerotsu“, – teigė P. Stankevičius.

Verta pažymėti, kad Latvijos paplūdimio tinklininkai yra itin patyrę ir tituluoti. J. Šmedinis su M. Plaviniu 2012 metų olimpinėse žaidynėse Londone iškovojo bronzą, o M. Plavinis su E. Točsu Tokijo olimpinėse žaidynėse liko ketvirti.

„Labai smagu turėti tokius oponentus, su kuriais galima intensyviai ir konkurencingai treniruotis . Latvijos sportininkai treniruotis pradėjo kiek vėliau už mus, tačiau forma sparčiai gerėja. Latviai turi itin geras sąlygas treniruotis – Rygoje esančiame olimpiniame centre treniruojasi krepšininkai, tinklininkai, futbolininkai bei kitų sporto šakų atstovai“, – pasakojo P. Stankevičius.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai sezoną pradės kovo mėnesį. Jų laukia intensyvios kelionės po turnyrus ir svarbių reitingo taškų kaupimas, nes lietuviai turi realias viltis pakovoti dėl olimpinio kelialapio.

„Šis sezonas išskirtinis, nes pradėjome treniruotis iškart po Naujųjų metų. Turnyrų grafikas intensyvus, todėl turime jam anksti pradėti ruoštis, kad įgautume kuo geresnę formą jau nuo pat pirmųjų startų. Šiai dienai koncentruojamės į savo fizinį pasiruošimą. Esant Lietuvoje, tai daryti sudėtinga, kadangi treniruotės vyksta uždaruose aikštynuose, o turnyrai vyks lauke, kur atsipalaiduoti neleidžia didelis karštis“, – mintimis dalinosi P. Stankevičius.

Pirmasis „Beach Pro Tour Elite16“ turnyras vyks kovo pradžioje Dohoje (Kataras). P. Stankevičius sako, kad vertinti galimybes patekti į olimpines žaidynes dar anksti, bet jis neslepia, jog kiekvienas turnyras yra aukso vertės.

„Matome realius šansus kiekviename turnyre kovoti su visomis komandomis bei rinkti reitingo taškus, reikalingus patekti į Paryžiaus olimpines žaidynes. Nusimato labai intensyvus tvarkaraštis, kur pasaulio turai seks vienas paskui kitą. Pradėsime Katare, vėliau varžybos kelsis į Braziliją, Meksiką ir Kiniją. Norime labai padėkoti savo rėmėjams ir visiems palaikantiems, kurie prisideda prie Lietuvos garsinimo pasaulio tinklinio mastu. Be jų negalėtume siekti savo svajonių“, – pabrėžė P. Stankevičius.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img