2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

JAV Čiuožėja Allison Reed Vėl Siekia Lietuvos Pilietybės Dėl Olimpinių Žaidynių

Privalai perskaityti

JAV kilmės figūrinė čiuožėja Allison Reed, čiuožianti kartu su Sauliumi Ambrulevičiumi, vėl pateikė prašymą suteikti jai Lietuvos pilietybę išimties tvarka. Po to, kai 2021 metais jos pirmasis prašymas buvo atmestas, nepaisant iškovoto kelialapio į olimpines žaidynes, sportininkė nepraranda vilties. Naujas prašymas pateikiamas remiantis svariais argumentais – neseniai Lietuvos pora iškovojo bronzos medalius Europos čempionate Kaune.

A. Reed socialiniuose tinkluose pasidalijo asmeniška žinute, kurioje atskleidžia savo ryšį su Lietuva ir joje gyventų metų patirtį. Sportininkė išsako gilų prisirišimą prie šalies, jos kultūros, gamtos ir žmonių. Ji minėjo, kad Lietuva tapo jos antraisiais namais, o partnerystė su S. Ambrulevičiumi suteikė jai galimybę įgyvendinti savo svajones ir reprezentuoti šią šalį tarptautinėje arenoje.

Reed šiltai kalba apie Lietuvos žmonių palaikymą ir meilę, kurią ji jautė po sėkmingų pasirodymų čempionate. Ji išreiškė norą tęsti savo sportinę kelionę po Lietuvos vėliava ir oficialiai tapti šalies piliete.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img