2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos vyrų 3×3 krepšinio rinktinė pradėjo pasiruošimą olimpinei atrankai

Privalai perskaityti

VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre įrengtoje specialiai trijulių krepšiniui pritaikytoje salėje pasiruošimą Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankos turnyrams pradėjo Lietuvos 3×3 krepšinio vyrų rinktinė.

„Bus savaitė, kaip jau sportuojame. Dabar žaidėjams reikia prisiminti 3×3 krepšinį, po 5×5 sezono, o penktadienį jau išskrendame į Prancūziją, kur turėsime turnyrą, – pasakojo 3×3 rinktinių vyr. treneris Dainius Novickas. – Ten kartu dalyvaus ir latviai, Puerto Riko, Prancūzijos, Belgijos rinktinės. Bus mums pirmas testas, po kurio jau žiūrėsime, ko trūksta, ką reikia keisti.”

Lietuvos 3×3 krepšinio vyrų rinktinės treniruočių stovykloje dalyvauja šeši krepšininkai – Evaldas Džiaugys, Marijus Užupis, Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis, Gintautas Matulis ir Darius Tarvydas. Pasauliniame FIBA 3×3 krepšinio reitinge lietuviai užima 4-ąją vietą ir dėl patekimo į olimpines žaidynes galės kovoti dviejuose atrankos turnyruose.

Pirmasis atrankos turnyras gegužės 3-5 d. vyks Ucunomijoje (Japonija). Ten dalyvaus 8 rinktinės, o kelialapį į olimpines žaidynes iškovos tik turnyro nugalėtoja.

Nepatekus į Paryžiaus olimpines žaidynes turnyre Japonijoje, tektų kovoti dar viename atrankiniame turnyre. Gegužės 16-19 dienomis Debrecene (Vengrija) dalyvaus po 16 vyrų ir moterų krepšinio rinktinių, o kelialapiai į Paryžių atiteks pirmas tris vietas užėmusioms komandoms.

„Labai teisingai sudėliotas pasiruošimas, nes turėsime daug laiko. 3×3 krepšinyje yra labai svarbu pajausti vienas kitą ir žaisti kuo daugiau turnyrų, kad atsirastų chemija, susižaidimas. Džiaugiamės federacijos suteiktomis sąlygomis ir stengiamės įgyvendinti visus mums iškeltus tikslus”, – kalbėjo 3×3 rinktinės žaidėjas Gintautas Matulis.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img