2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Unikalus Labdaros Maratonas „Budapeštas – Bamako“

Privalai perskaityti

Keturi drąsūs lietuviai – Karolis Kairys, Liudvikas Musteikis, Saulius Gintautas ir Jurgis Kaukėnas – nusprendė išbandyti savo jėgas ir dalyvauti viename iš didžiausių mėgėjų ralio maratonų pasaulyje, „Budapeštas – Bamako“.

Dalyvavimas šiame maratone yra tikra aventūra: reikia įveikti 8276 km greičio ruožus per aštuoniolika dienų, o bendras atstumas nuo Vilniaus iki finišo viršija 11 000 km. Lenktynių ypatumai – ne greitis, o tikslumas ir galimybė rinktis maršrutą. Lietuviai pasirinko „4×4 Adventure“ klasę, kuri reikalauja visureigių ir bekelės važiavimo.

„Ralio draugų“ komanda parinko „Toyota Land Cruiser 100“, kuris ne tik įveiks sunkias trasas, bet ir gabens grikių produktus badaujantiems Afrikos gyventojams, bendradarbiaujant su įmone „Biorina“. Be maisto, lietuviai ketina dalinti smulkmenas ir suvenyrus, kurie Afrikoje yra itin vertinami.

Maratono metu dalyviai susidurs su įvairiais iššūkiais, įskaitant sudėtingą maršrutą ir būtinybę prisitaikyti prie ekstremalių sąlygų, miegant palapinėse ir naudojant minimalius patogumus. Be to, maratonas vedžioja ne į tradicinį finišo tašką Bamako, Malio sostinę, dėl saugumo priežasčių, o finišuos Siera Leonėje, Fritauno mieste.

Nepaisant iššūkių, „Ralio draugų“ komandos tikslas – mėgautis nuotykiu, prisidėti prie labdaros ir pasidalinti savo patirtimi su sekėjais socialiniuose tinkluose. Jų kelionės filosofija – atrasti naujas vietas, padėti kitiems ir įveikti iššūkius kaip komanda.

Maratonas „Budapeštas – Bamako“ prasidės vasario 16 dieną, o Lietuvos komanda yra pasiryžusi ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir įrodyti, kad sunkumai gali būti įveikti su šypsena ir atviru širdimi.

spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgirio“ atakų lyderis – geriausias birželį

Rezultatyviausių šio sezono „TOPsport A lygos“ žaidėjų rikiuotėje jau kurį pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img