2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Andrius Šidlauskas pasaulio plaukimo čempionate – 12-as

Privalai perskaityti

Sekmadienį Dohoje (Kataras) prasidėjo pasaulio plaukimo čempionatas. Vienintelis iš lietuvių į vakarinę sesiją patekęs Andrius Šidlauskas (tren. Paulius Povilionis, Ina Paipelienė) pasirodė vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje.

100 m KRŪTINE, VYRAI – PUSFINALIS

  • Pasaulio rekordas: Adam Peaty, Didžioji Britanija – 56.88 (2019)
  • Čempionatų rekordas: Adam Peaty, Didžioji Britanija – 56.88 (2019)
  • 2023 m. pasaulio čempionas: Qin Haiyang, Kinija – 57.69
  • Lietuvos rekordas: Giedrius Titenis – 58.96 (2015)
  • Olimpinis (OQT) normatyvas: 59.49
Pusfinalio rezultatai

Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ plaukikas distanciją įveikė kiek greičiau nei ryte – per 59,79 sek. ir antrajame pusfinalyje finišavo šeštas, o bendroje įskaitoje užėmė 12-ą vietą ir į finalinį aštuntuką nepateko.

Iki olimpinio normatyvo lietuviui pritrūko lygiai 0,3 sek. Vietą finale būtų užtikrinęs 59,40 sek. laikas.

„Džiaugiuosi rezultatu, kad jis stabiliai po truputį juda į priekį. Tai man vienas iš pagrindinių dalykų, nes prieš porą metų panašiu metu neplaukdavau tokiu greičiu. Manau, turėsiu dar progų padaryti olimpinį normatyvą. Tikrai nesu nusiminęs, tiesiog džiaugiuosi procesu, judu į priekį, tikiu visais savo treneriais. Už kelių mėnesių bus taip, kaip turi būti“, – po finišo kalbėjo panevėžietis.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko britas Adamas Peaty (58,60 sek.). Ryte A. Šidlauskas tarp 74-ių dalyvių buvo 11-as.

Šios rungties olimpinį kelialapį A. Šidlauskas galės pamėginti pasiekti jau balandį Švedijoje vyksiančiose „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose.

LPF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img