2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Ignas Pauliukevičius: „Siekiu būti geriausiu sunkiasvoriu kovotoju“

Privalai perskaityti

Kovo 16-tą dieną Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje „KOK World Series“ turnyre, kovos menų mėgėjai turės išskirtinę galimybę stebėti visą Europos kovotojų elitą vienoje vietoje. Kartu su žymiausiais atletais į ringą žengs praėjusiais metais debiutavęs sunkiasvoris – Ignas Pauliukevičius,  atstovaujantis sporto klubą „Dainralfas“.

Praėję metai Igno sportinėje karjieroje suspindo ryškiomis spalvomis. Pasak paties sportininko jam 2023-ji prasidėjo puikiai: “nors prieš tai turėjau kelias bokso, o ne kikbokso kovas, puikiai pavyko prisitaikyti. O vienas svarbiausių laimėjimų buvo kova Vilniuje, bei man suteikta proga kovoti savo šalyje, prieš savo žiūrovus.”

Kalbėdamas apie tikslus 2024 metams, Pauliukevičius akcentavo norą tęsti laimėjimų ir nokautų seriją, tobulėti kaip kovotojui ir kovoti dėl KOK sunkiasvorio diržo: „siekiu tapti geriausiu sunkiasvoriu kovotoju”.

Ignas intensyviai ruošiasi artėjančiai kovai: „stengiuosi daryti 12 treniruočių per savaitę”.  Tačiau paklaustas apie būsimos kovos strategiją, kovotojas neatviravo: „kalbėdamas apie strategiją daug neišsiplėsiu, nes tai paslaptis. Galiu pasakyti tiek, kad visus priešininkus išnagrinėjam pilnai, tad viską apie juos  žinome.”

Baigdamas interviu Pauliukevičius kreipėsi į kovos menų fanus: „tikiuosi lauksite mano kovos ir pažadu, jog ji bus labai įspūdinga.“

Turnyrą turėsime galimybę išvysti jau kovo 16-tą dieną, Vilniuje Avia Solutions Group arenoje. Atvykite ir nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis!  Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img