2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Devin Haney ir Ryan Garcia Susitiks Ringe

Privalai perskaityti

Balandžio 20 dieną Las Vegase, JAV, bokso pasaulį sudrebins vienas iš labiausiai laukiamų dvikovų – 25-erių amerikiečiai Devin Haney ir Ryan Garcia susigrums dėl WBC antro lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Abu kovotojai yra ne tik bendraamžiai, bet ir puikiai pažįstami vienas kitam iš mėgėjų bokso dienų, kur jie susitiko net 6 kartus, pasidalindami po 3 pergales.

Devin Haney, šiuo metu turintis nepriekaištingą profesionalų bokso rekordą (31-0, 15 nokautų), yra buvęs neginčijamas lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas, pasiekęs šį titulą surinkęs visų 4 pagrindinių bokso organizacijų diržus. Jo karjeroje yra įspūdingų pergalėjų, įskaitant du kartus įveiktą George‘ą Kambosą ir kontroversiškai nugalėtą Vasilijų Lomačenką. Perėjęs į aukštesnę svorio kategoriją, Haney iškart pasižymėjo, nugalėdamas Regį Prograisą, bei tapdamas dviejų svorio kategorijų čempionu.

Ryan Garcia (24-1, 20 nokautų), savo ruožtu, taip pat ilgą laiką varžėsi lengvo svorio kategorijoje ir iki šiol yra žinomas dėl savo įspūdingo nokautų skaičiaus. Nors pernai jis patyrė pirmąją profesionalo karjeros nesėkmę nokautu 7-ajame raunde prieš Gervontą Davisą, ši kova sulaukė didžiulio dėmesio – transliaciją pirko daugiau nei 1 milijonas žmonių, o iš arenoje buvusių žiūrovų buvo surinkta net 22 milijonai JAV dolerių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img