2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Ričardas Berankis iškovojo sunkią pergalę Cherbourg La Manche turnyre

Privalai perskaityti

Lietuvos teniso žvaigždė, 33-ejų Ričardas Berankis, sėkmingai pradėjo savo pasirodymą ATP „Challenger“ serijos „Cherbourg La Manche“ vyrų teniso turnyre Prancūzijoje, iškovodamas sunkią pergalę prieš vokiečių tenisininką Henrį Squire‘ą.

Pirmajame vienetų varžybų rate vykusi dvikova tarp Berankio ir Squire‘o buvo tikra emocinė ir atkakli kova, trunkanti daugiau nei dvi valandas. Galiausiai, po trijų setų – 6:3, 4:6, 7:5 – lietuvis įveikė savo varžovą, kuris yra dešimt metų jaunesnis. Ši pergalė tapo dar vienu Berankio laimėjimu jo profesionaloje karjeroje.

Abu tenisininkai ATP klasifikacijoje yra labai arti vienas kito – Squire‘as užima 257-ąją vietą, o Berankis šiek tiek žemiau – 258-ąją. Nugalėjęs, Berankis ne tik pasistūmėjo į priekį reitinge, bet ir užsitikrino 6 ATP reitingo taškus bei 1200 eurų prizinį pinigų.

Antrajame turnyro rate Berankis susitiks su vienu iš dviejų tenisininkų – arba prancūzu Titouanu Droguet (ATP-154), arba japonu Jamesu Trotteriu (ATP-280). Jo pasirodymas Cherbourg La Manche turnyre yra svarbus etapas siekiant geriausių rezultatų ir aukštesnių pozicijų pasaulio teniso reitinge.

„Cherbourg La Manche“ yra vienas iš daugybės ATP „Challenger“ serijos turnyrų, vykstantis Prancūzijoje. Šio turnyro prizų fondas sudaro beveik 75 tūkst. eurų, pritraukiant teniso talentus iš viso pasaulio kovoti dėl reitingo taškų ir prizinių pinigų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img