2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Rokas Baciuška įkovojo trečiąją vietą „Hail Toyota International“ ralyje

Privalai perskaityti

Šeštadienį Saudo Arabijoje pasibaigusio „Hail Toyota International“ ralio metu lietuvis Rokas Baciuška, kartu su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano iš „Overdrive Racing“ komandos, pasiekė reikšmingą laimėjimą. Varžydami Ultimate klasėje, jie finišavo trečioje vietoje, įveikę 164 kilometrus specialaus greičio ruožo per 1 valandą 39 minutes ir 54 sekundes.

Nepaisant stabilios važiavimo strategijos, likus 30-40 kilometrų, Baciuška buvo priverstas atidarinėti trasą, o tai galiausiai leido portugalui Joao Ferreira ir Saudo Arabijos lyderiui Yazeedui Al-Rajhi iškovoti aukštesnes pozicijas. R. Baciuška nusileido Yazeedui Al-Rajhi 1 minute ir 9 sekundėmis, o Joao Ferreira liko prieš jį.

R. Baciuška po lenktynių sakė: „Šiek tiek gaila dėl prarastos antros vietos, bet Yazeedui pasiklydus, teko vesti visus nepravažiuotu keliu. Pirmas blynas su T1+ automobiliu Saudi dykumose neprisvilo, dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie šios patirties.“

Ultimate klasėje (anksčiau žinoma kaip T1 ir T1P) dalyvavo dvylika ekipažų, taip pat varžėsi 12 „Challenger“, trys „Stock“ ir 15 „SSV“ klasės ekipažai. Tarp kitų dalyvių, vairavusių „Toyota“ automobilius ir varžėsi su Baciuška, buvo argentinietis Juanas Cruzas Yacopini ir Saudo Arabijos vairuotoja Dania Akeel.

„Hail Toyota International“ ralis, vykęs vasario 8–10 dienomis, pradėjo FIM Bajas pasaulio taurės ir Saudo Arabijos „Toyota“ čempionato sezoną. Dalyviai per tris dienas turėjo įveikti 472 kilometrų maršrutą, kuris driekėsi per dykumas aplink šiaurinį centrinį miestą.

Po sėkmingo pasirodymo Saudo Arabijoje, R. Baciuška neturės daug laiko atsipūsti, nes vasario gale jo laukia antrasis pasaulio ralio-reidų čempionato etapas Abu Dabyje. Ten sportininkas vėl važiuos „Challenger“ klasės bagiu, tęsdamas kovą dėl planetos čempiono titulo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img