2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Citadele KMT finalo ketverte sirgaliai kovos dėl 5 tūkst. eurų piniginio prizo

Privalai perskaityti

„Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybose 17-18 d. aistras Kauno „Žalgirio“ arenoje užkurs ne tik kovosiančios krepšinio komandos. Į aikštelę išbėgti bus kviečiami ir sirgaliai – pertraukos metu varžysis dėl galimybės laimėti 5 tūkst. eurų prizą.

„Tęsiant ilgametę partnerystę su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) organizuojamu Karaliaus Mindaugo taurės turnyru, mūsų rengiamas žaidimas ištikimiausiems krepšinio fanams jau tampa gražia tradicija. Tikimės, kad sirgaliai pasimėgaus ne tik gražiu žaidimu, bet ir patiems nusišypsos sėkmė iš varžybų išsinešti laimėjimą“, – sakė „Citadele“ banko valdybos narys Vaidas Žagūnis.

Finalo ketverto varžybų metu sirgaliai turės galimybę išbandyti savo jėgas, dalyvaudami metimo nuo vidurio linijos žaidime.

Pataikius vienam iš trijų dalyvių, jam vienam atitektų visas 5 tūkst. eurų prizas. Pataikius dviem, abu pasidalintų po 2,5 tūkst. eurų, o jei tikslą pasiektų visi trys metimai, visiems dalyviams atitektų beveik po 1,7 tūkst. eurų.

Jeigu nė vienam iš žaidimo dalyvių nepavyks pataikyti taiklaus metimo, jie neišeis tuščiomis. Sirgaliams atiteks 10 tūkst. „Citadele“ banko lojalumo programos X REWARDS taškų. Krepšinio aistruoliai išbandyti savo taiklumą bus kviečiami vasario 18 d. vyksiančių finalinių varžybų ilgosios pertraukos metu.

Citadele KMT finalo ketverto vyks vasario 17-18 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurioje kausis Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Ryto“, Panevėžio „7Bet-Lietkabelio“ ir Šiaulių „Šiauliai“ komandos.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img