2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Dana White‘as Atskleidė Priežastis, Kodėl Conoras McGregoras Vėluoja Grįžti Į UFC

Privalai perskaityti

UFC prezidentas Dana White‘as pateikė paaiškinimus, kodėl buvęs dviejų svorio kategorijų pasaulio čempionas Conoras McGregoras vis dar negrįžta į narvą ir kol kas nėra suplanuota jo artimiausia kova. McGregoras paskutinį kartą kovoje dalyvavo 2021 m. liepos mėnesį, kuomet susilaužė koją kovoje su Dustino Poirier. Po ilgo atsigavimo laikotarpio ir susiejimo su potencialia kova prieš Michaelą Chandlerį, McGregoras įsipareigojo grįžti į USADA testavimo programą ir atlikti šešių mėnesių testavimą. Nors jis spalį pradėjo testavimąsi ir teoriškai galėjo sugrįžti jau balandį, oficiali sugrįžimo data tebėra nenustatyta.

Pats McGregoras žadėjo sugrįžti birželio 29 d., Tarptautinės kovų savaitės metu, tačiau White‘as prognozuoja sportininko grįžimą tik rudenį. UFC vadovas pabrėžė, kad McGregoras grįžta po vienos iš sunkiausių traumų ir palygino jo situaciją su kitais kovotojais, kurie patyrė panašias traumas, pavyzdžiui, Andersonu Silva ir Chrisu Weidmanu, kurie į ringą sugrįžo atitinkamai po 13 ir 28 mėnesių.

Be to, White‘as minėjo, kad McGregoras neturi finansinio spaudimo sugrįžti. Jis taip pat pabrėžė, kad tik McGregoras žino, kada bus pasiruošęs grįžti, o dabartinis dėmesys yra skiriamas ir jo veiklai už narvo ribų, įskaitant pagrindinį vaidmenį būsimame filme „Road House“ su Jake‘u Gyllenhaalu, kuris bus išleistas kovo 21 d. „Amazon Prime Video“.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img