2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Atletė Gintarė Venčkauskaitė Italijoje Iškovojo Sidabro Medalį

Privalai perskaityti

Gintarė Venčkauskaitė, atstovaujanti Lietuvai, Italijos suaugusiųjų šiuolaikinės penkiakovės čempionate pasiekė reikšmingą laimėjimą, užėmusi antrąją vietą. Sportininkė finale demonstravo įspūdingą pasirodymą, fechtavimo rungtyje iškovojusi 30 pergalių iš 44 dvikovų, o jojimo rungtyje pelniusi 279 taškus. Plaukimo rungtyje 200 m distanciją ji įveikė per 2 minutes ir 21,64 sekundės, tuo tarpu „Laser Run“ rungtyje, kurioje derinamas bėgimas ir šaudymas, finišavo per 11 minučių ir 32,07 sekundės. Bendrai Venčkauskaitė surinko 1400 taškų.

Čempionės titulą iškovojo Italijos atstovė Alice Sotero, surinkusi 1411 taškų.

Vyrų kategorijoje Lietuvos atletas Titas Puronas užėmė devintąją vietą, surinkęs iš viso 1450 taškų. Nors fechtavimo rungtyje Puronas laimėjo 44 dvikovas iš 58, jo pasirodymai kitose disciplinose leido jam užimti aukštą vietą bendroje įskaitoje.

Varžybose taip pat dalyvavo Lietuvos atletai Paulius Vagnorius ir Jonas Kalaminskas. Deja, Vagnorius dėl ligos praleido kvalifikacinį bėgimą, o Kalaminskas, neturėdamas jojimo licencijos, negalėjo tęsti kovos finale.

Italijos čempionato vyrų kategorijos nugalėtojas tapo Matteo Cicinenelli, surinkęs 1518 taškų.

Šiame čempionate, kuriame varžėsi 111 atletų (65 vyrai ir 46 moterys), buvo paskutinė proga varžytis jojimo rungtyje kaip įskaitinėje disciplinoje. Po šių metų Paryžiuje vyksiančių olimpinių žaidynių, ši disciplina bus pakeista kliūčių ruožo rungtimi, atnaujinant šiuolaikinės penkiakovės varžybų formatą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img