2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

„Ferrari“ Pristatė Naująjį Bolidą „SF-24“ 2024-ųjų „Formulės 1“ Sezonui

Privalai perskaityti

Antradienį „Ferrari“ komanda atskleidė savo naujausią bolidą – „SF-24“, su kuriuo sieks sėkmės 2024-ųjų metų „Formulės 1“ sezone. Praėjusį sezoną „Ferrari“ parodė solidų greitį kvalifikacijose, tačiau lenktynėse jie dažnai pralaimėdavo pagrindiniams varžovams, tokiais kaip „Red Bull“ ir „Mercedes“, ir sezoną užbaigė trečioje vietoje.

Komanda tikisi, kad naujasis bolidas padės jiems sumažinti atsilikimą nuo lyderių, ypač atsižvelgiant į tai, kad kitais metais prie jų prisijungs Lewisas Hamiltonas. „Ferrari“ pilotai Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas jaunesnysis pabrėžė, kad pernai bolidas buvo labai jautrus net menkiausiems oro sąlygų pasikeitimams, kas kartais smarkiai veikdavo jo greitį.

Abu pilotai išreiškė viltį, kad „SF-24“ bus lengviau valdomas ir labiau nuspėjamas nepalankiomis oro sąlygomis. Leclercas minėjo, kad buvo dirbama ties tuo, kad naujasis bolidas geriau elgtųsi stipresnio vėjo sąlygomis, o Sainzas pridūrė, kad siekiama, jog bolidas būtų lengvesnis vairuoti ir stabilus įvairiomis sąlygomis.

Naujojo sezono startas numatytas kovo 2 dieną Bahreine, kur „Ferrari“ bandys įrodyti savo pažangą ir konkurencingumą 2024-ųjų „Formulės 1“ čempionate.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img