2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Johannesas Thingnesas Boe Tapo Pasaulio Biatlono Čempionu Nove Meste

Privalai perskaityti

2024 m. pasaulio biatlono čempionato vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse Nove Meste (Čekija) triumfavo norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Sportininkas, numušęs 19 iš 20 taikinių, finišavo per 45 minutes ir 49.0 sekundes, pasiekdamas savo 19-ąjį pasaulio čempionato auksą ir artėdamas prie legendinio tautiečio Ole Einaro Bjoerndaleno rekordo, kuris turi 20 aukso medalių.

Jo brolis Tarjei Boe užėmė antrąją vietą su 58.9 sekundžių atsilikimu ir viena klaida šaudykloje, o vokietis Benediktas Dollis iškovojo bronzą, finišavęs 1 minučę ir 53.3 sekundes po čempiono, taip pat padaręs vieną šaudymo klaidą.

Latvis Andrejus Rastorgujevas finišavo ketvirtas, o Lietuvos biatlonininkas Vytautas Strolia pasiekė asmeninį rekordą pasaulio čempionatuose, užėmęs 15-ą vietą su 4 minutėmis ir 54.3 sekundėmis nuo lyderio ir viena klaida šaudymo metu. Tai buvo geriausias jo pasiekimas pasaulio čempionate individualiose rungtyse.

Kiti Lietuvos atstovai Maksimas Fominas ir Tomas Kaukėnas finišavo atitinkamai 65-as ir 70-as, o Jokūbas Mačkinė – 92-as tarp 100 dalyvių.

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img