2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

„Mercedes“ ir „McLaren“ Pristatė 2024 m. „Formulės 1“ Bolidus

Privalai perskaityti

Trečiadienį „Mercedes“ ir „McLaren“ komandos atskleidė savo naujausius bolidus, su kuriais dalyvaus 2024-ųjų „Formulės 1“ sezono varžybose. Abu komandų vadovai pabrėžė esminius pakeitimus ir inovacijas, kurie, jų tikėjimu, padės pagerinti pasirodymą trasoje.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas teigė, kad šių metų bolidas išgyvena radikalius pokyčius, ne tik aerodinamikoje, bet ir kitose svarbiose dalyse. Komanda siekia, kad sportininkai galėtų lengviau vairuoti bolidą ir pasitikėti juo, tačiau pripažįsta, kad tebėra daug darbo iki galutinių tikslų pasiekimų. „Mercedes“ šiais metais atstovaus britai George‘as Russellas ir Lewisas Hamiltonas, pastarajam artėjant prie savo paskutinio sezono su komanda.

Hamiltonas išreiškė džiaugsmą galimybe dar kartą varžytis su „Mercedes“ ir pabrėžė komandos pastangas žiemos pertraukos metu sukurti konkurencingesnį bolidą.

„McLaren“, atstovaujamas britų piloto Lando Norriso ir australo Oscaro Piastri, taip pat pristatė naująjį bolidą, bet komandos vadovas Andrea Stella pripažino, kad bolido kūrimo procesas dar nėra baigtas. Jis akcentavo, kad komandos laukia sunkus darbas iki sezono pradžios, nes bolido tobulinimas tęsiasi.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img