2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Europos ILCA Klasių Buriavimo Čempionate Atėnuose –Viktorija Andrulytė lyderė

Privalai perskaityti

Atėnuose, Graikijoje, vykstantis Europos ILCA klasių buriavimo čempionatas sulaukė palankių oro sąlygų, leidusių antradienį įvykdyti plaukimus. Tai suteikė sportininkams puikią galimybę pasivaržyti dėl geresnių pozicijų šiame prestižiniame renginyje.

Ypatingai sėkmingai varžybose pasirodė Lietuvos atstovė Viktorija Andrulytė, varžanti moterų ILCA 6 klasėje. Po pirmadienio pergalės ji antradienį finišavo ketvirta Mėlynosios grupės plaukime ir antra trečiajame plaukime. Andrulytė su 3 baudos taškais išlieka čempionato lydere, dalijasi pirma vieta su kroate Elena Vorobeva, kuri taip pat turi 3 baudos taškus.

Trečioje vietoje bendroje įskaitoje šiuo metu yra vengrė Maria Erdi, turinti 6 baudos taškus. Įdomu pastebėti, kad septintoje vietoje esanti Maltos atstovė Katrina Micallef su 8 baudos taškais yra aukščiausiai reitinguojama iš tų šalių, kurios dar neturi olimpinių kelialapių.

Be to, šiame čempionate du olimpiniai kelialapiai bus suteikti ILCA 6 klasės sportininkėms, kurios pasirodys geriausiai tarp tų valstybių, kurios dar neturi olimpinių kelialapių. Tarp šių valstybių yra Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Graikija, Izraelis, Latvija, Malta, Rumunija, Serbija, Slovėnija, Ukraina ir, žinoma, Lietuva.

Vyrų ILCA 7 klasėje Lietuvos atstovas Martis Pajarskas šiandien užėmė aštuntą ir aštuonioliktą vietas pirmose dviejose lenktynėse, dėl ko bendroje įskaitoje nukrito iki 30-os pozicijos. Pirmųjų lenktynių metu jis buvo trečias, tačiau dabar yra aštuntas. Tai reiškia, kad norint iškovoti teisę dalyvauti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, Pajarskas turi aplenkti bent šešis konkurentus, kurie šiuo metu yra aukščiau rezultatų lentelėje.

Kiti Lietuvos atstovai, Radvilas Janulionis ir Vėjas Strelčiūnas, šiuo metu užima atitinkamai 71-ą ir 73-ią vietas bendroje įskaitoje.

Čempionatas tęsis iki vasario 23 dienos, o tai reiškia, kad sportininkams dar yra galimybių pagerinti savo pozicijas ir pasiekti tikslus. Visi laukia įtemptos kovos ir nekantriai stebi, kaip klostysis šios varžybos.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img