2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Pirmas Žingsnis Dykumų Išbandymuose: Lietuvos Atstovai Debiutuoja „Abu Dhabi Desert Challenge“ Varžybose

Privalai perskaityti

Kitą savaitę Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Abu Dabio apylinkėse vyks antrasis pasaulio ralio reido čempionato etapas „Abu Dhabi Desert Challenge“, kuris pritraukė dėmesį ir keletą Lietuvos atstovų. Vienas iš debiutantų šiose varžybose yra „Albe Alliance Racing by Motomarine“ duetas, sudarytas iš vairuotojo Justo Grendelio ir jo sukuotojo Simonas Ramanauskas.

Šis tandemas ne naujokai automobilių ir motociklų sporte, pradėję savo karjerą nuo motociklų ir palaipsniui perėję prie bagių lenktynių. Per pastaruosius metus juos galima buvo sutikti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje dalyvaujant įvairiose varžybose.

Nusprendę išbandyti savo jėgas didesnio lygio renginyje, jie pasiryžo į Abu Dabį. Tikslas – susipažinti su dykumų lenktynių sąlygomis ir įgyti vertingos patirties. Prieš debiutą „Abu Dhabi Desert Challenge“ varžybose Justas Grendelis išbandė savo įgūdžius kopose Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Albe Alliance Racing by Motomarine“ komandos technika, „Can-Am Maverick XRS TURBO RR“, buvo kruopščiai atnaujinta, siekiant išvengti techninių problemų varžybų metu. Nepaisant to, ekipažas į namų darbus pažvelgė rimtai, užtikrindamas, kad techninės ypatybės būtų tinkamai paruoštos.

Varžybų planas apima prologą ir penkis greičio ruožus, kurių bendras ilgis sieks tarp 2000 ir 2500 kilometrų. Dalyviai praleis daugiau nei savaitę Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kur bus organizuojami ir techniniai testai prieš varžybas.

Lietuvos dalyviams, tarp jų ir „Albe Alliance Racing by Motomarine“ ekipažui, padės Arūnas Gelažninkas, turintis patirties ir resursų šiose lenktynėse. Šiame renginyje taip pat dalyvaus kiti lietuviški atstovai, palaikomi „AG Dakar School“ ir patyrusio instruktoriaus. Justo Grendelio ir Simono Ramanausko ekipažas pradės varžybas 413-uoju numeriu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img