2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Sakartvelo Kovotojas Merabas Dvališvilis Įveikė Buvusį Čempioną Henry Cejudo „UFC 298“ Turnyre

Privalai perskaityti

Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku, Anaheimo (JAV) „Honda Center“ arenoje, įvyko „UFC 298“ mišrių kovos menų turnyras, kuriame 33-ejų metų Sakartvelo kovotojas Merabas Dvališvilis (16-4) susigrūmė su 37-erių metų buvusiu čempionu amerikiečiu Henry Cejudo (16-3). Karas tarp kovotojų prasidėjo dar prieš kovą, kai H.Cejudo kartveliui iššūkį metė rusiškai, naudodamas žodį „davai“. M.Dvališvilis, stipriai palaikantis savo šalį ir viešai kritikuojantis Rusijos veiksmus, atsakė energingai, pareikšdamas, kad privers Cejudo kalbėti ispaniškai.

Prieš pat įžengiant į narvą, Dvališvilis įsitraukė į intensyvią treniruotę su komandos draugu Aljamainu Sterlingu, kuri priminė tikrą kovą ir veikė kaip papildoma apšilimas. Treneris Ray Longo ir pats A.Sterlingas patvirtino, kad ši „treniruotė“ buvo labai reikšminga ir paruošė Merabą įspūdingam pasirodymui ringe.

Teisėjų vienbalsiu sprendimu (29-28, 29-28, 29-28) Dvališvilis nugalėjo Cejudo, pademonstravęs ne tik fizinį pasirengimą, bet ir psichologinį atsparumą. Po kovos Merabas išreiškė norą kautis dėl pasaulio čempiono diržo ir metė iššūkį Seanui O‘Malley, kuris turės apginti savo diržą prieš Marloną Verą „UFC 299“ turnyre.

S.O‘Malley pripažino Dvališvilio ištvermę ir imtynių sugebėjimus, tačiau teigė, kad nelaiko jo savo pagrindiniu varžovu. Vis dėlto, Dvališvilis yra pasirengęs užimti atsarginio kovotojo vietą „UFC 299“ turnyre, pasirengęs įveikti bet kokią kliūtį savo kelyje į čempiono diržą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img