2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Išbandykite Adrenalino Šuolį su Roko Baciuškos Motobagiu!

Privalai perskaityti

Ar jau seniai svajojate apie kasdienybės pakeitimą ir norite pasikrauti adrenalino? Roko Baciuškos, dukart pasaulio ralio-reidų čempiono, motobagis yra tai, ko ieškote! Rokas pristato Lietuvoje unikalias „RB driving experience“ pramogas, kurios žada nepamirštamą patirtį.

Įsivaizduokite greitį, skriejant beveik 120 km/h Can-Am motobagiu siaurais miško keliais, užmiesčio žvyrkeliais ar specialiai paruoštose trasose, kuriose nėra jokių kliūčių jūsų pramogai. Sėdėdami šturmano vietoje, galėsite pajusti kiekvieną kelio vingį, o staigesni posūkiai suteiks malonų nesvarumo pojūtį, leisdami akimirkai pamanyti, kad dalyvaujate tikrame ralyje.

R. Baciuška ir jo komanda kviečia jus atitrūkti nuo dienos rūpesčių ir leistis į nuotykių kupiną turistinį pasivažinėjimą su draugais vaizdingais maršrutais gimtosios Tauragės apylinkėse. Šie maršrutai paruošti taip, kad tiktų tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vairuotojams, o instruktorius užtikrins, kad kiekvienas vairuojantis ar keleivis patirtų neišdildomų įspūdžių.

Pramogautojų laukia adrenalinas, greitis, gamtos kliūtys ir bendras iššūkių įveikimas. Visi dalyviai bus aprūpinti reikalinga įranga ir saugos priemonėmis, o prieš patirtį vyks struktūrizuotas instruktažas. Roko Baciuškos pažadas – smagūs nuotykiai ir geros emocijos, kurios garantuotos kiekvienam atvykusiam.

Nepraleiskite progos patirti unikalią adrenalino kupiną patirtį, kuria galėsite mėgautis kartu su draugais ar šeima. Atvykite ir leiskitės į nekasdienišką nuotykį, kurį ilgai nepamiršite!

spot_img
spot_img
Naujausios

Du klubai atsisveikino su strategais

„Panevėžio“ futbolo klube įvyko pasikeitimai – vyr. trenerio pareigas abipusiu susitarimu paliko Gino Lettieri. Ekipos vairą laikinai perims komandos trenerio...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img