2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Jaunimo duetas išnuomotas „Džiugui“

Privalai perskaityti

Futbolo akademijai „Šiauliai“ priklausantys Emilis Gasiūnas ir Mantas Pikčiūnas naująjį sezoną pradės kitos komandos gretose.

FA „Šiauliai“ auklėtiniai nuomos pagrindais keliasi rungtyniauti į Žemaitiją, kur užsivilks taip pat aukščiausiame šalies divizione šiemet rungtyniausiančio Telšių „Džiugo“ marškinėlius.

Saugo pozicijoje rungtyniaujantis Emilis per pastaruosius du sezonus geltonai juodų gretose iš viso sužaidė 56 rungtynes ir kartą pasižymėjo įvarčiu.

Taip pat Šiauliuose augęs 20-metis buvo nuolat kviečiamas į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę bei debiutiniame sezone buvo pripažintas ir geriausiu jaunuoju balandžio mėnesio futbolininku „TOPsport A lygoje“.

Iš Tauragės į Šiaulius paauglystėje atvykęs Mantas „TOPsport A lygoje“ iš viso pasirodė devyniskart. 21-erių puolėjas įprastai daugiau žaidybinio laiko sulaukė rungtyniaudamas „TOPsport Pirmoje lygoje“, kurioje gindamas B ekipos garbę, buvo vienas iš svarbiausių komandos variklio mechanizmų.

Praėjusiame sezone M. Pikčiūnas iš viso pelnė 13 įvarčių bei ne kartą buvo renkamas kaip geriausiu mėnesio žaidėju visoje lygoje.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img