2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

LeBronas Jamesas ieško daugiametės sutarties su „Lakers

Privalai perskaityti

Los Andželo „Lakers” žvaigždė LeBronas Jamesas turi 51,4 mln. dolerių vertės pasirinkimo teisę kitam sezonui. Šiuo metu nežinoma, ką Jamesas galvoja apie šią galimybę. ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas teigia, kad Jameso tikslas – pasirašyti daugiametę sutartį su „Lakers”.

„Nemanau, kad tai paskutinė LeBrono stotelė, nemanau, kad tai paskutinė „Lakers” stotelė, – laidoje ” First Take” sakė B. Windhorstas. „Pirma, manau, kad LeBronas tarpsezoniu nori pasirašyti daugiametę sutartį su „Lakers”, kuri bus devynženklė. Tai bus dar didesnė sutartis nei ta, kurią jis sudarė dabar. Dabar, ar jis sugebės užbaigti tą sutartį, ar „Lakers” norės sudaryti su juo trejų metų sutartį ir mokėti jam 60 mln. dolerių, kai jam 42 metai, ar ne, tai jau kita diskusija.”

Dėl NBA taisyklės „Over-38” Jamesui sunku pasirašyti ilgalaikę sutartį. Kadangi Jamesui jau 39 metai, pasirašant ilgesnę nei vieno sezono sutartį kyla komplikacijų. Tačiau panašu, kad „Lakers” ir jų superžvaigždė sutaria, kaip išsaugoti partnerystę ir po šio sezono.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img