2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvė Justina Vanagaitė iškovojo bronzą prestižinėse dailiojo jojimo varžybose Katare

Privalai perskaityti

Dohoje, Katare, vykusių aukščiausio lygio CDI5* dailiojo jojimo varžybų „CHI Al Shaqab presented by Longines“ metu, lietuvių raitelė Justina Vanagaitė su žirgu Nabab pasiekė reikšmingą laimėjimą – iškovojo bronzos medalį. Šis pasiekimas tapo dar vienu svarbiu įrašu lietuvės sportinėje karjeroje ir parodė Lietuvos dailiojo jojimo galimybes tarptautiniame arenoje.

„Nėra žodžių, tik didžiulis pasididžiavimas,“ – sakė J. Vanagaitė, kalbėdama apie savo patirtį varžybose. Ji pabrėžė, kaip svarbu yra pasiekti naujų aukštumų ir kaip ši patirtis atrodo nerealiai, ypač atsižvelgiant į tai, kad jos dalyvavimas buvo pirmas tokiame aukščiausio lygio renginyje be ankstesnių didelių „Grand Prix“ lygio pasiekimų.

Pirmąją varžybų dieną J. Vanagaitė su žirgu Nabab pasirodė įspūdingai, užimdama septintą vietą su 69,783 proc. rezultatu tarp pajėgiausių pasaulio raitelių, o tai leido jiems abiem patekti į antrąją varžybų dieną. Finalinėje laisvoje programoje lietuvė dar labiau pagerino savo rezultatą, surinkusi 75,745 proc., ir tai užtikrino jai bronzos apdovanojimą bei 16 tūkst. JAV dolerių prizą.

„Finale Nabab atidavė save visu 110 proc. Jojimas buvo nuostabus,“ – džiaugėsi Justina, tuo pačiu padėkodama savo trenerei Svetlanai Snarskienei, kuri buvo kartu su ja Dohoje.

Justina Vanagaitė taip pat jau yra iškovojusi kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes, todėl šis bronzos laimėjimas neabejotinai yra puikus pasirengimas ir motyvacija ateities iššūkiams.

Varžybose triumfavo ispanas Jose Danielis Martinas Dockxas su žirgu Melagueno LXXXIII, pasiekęs 79,300 proc., o antrąją vietą užėmė prancūzė Morgan Barbancon, surinkusi 76,055 proc.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img