2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Sergėjus Grečicho:  „Pasiilgau Lietuvos fanų palaikymo”

Privalai perskaityti

Jau kovo 16-ąją dieną, „KOK’120 World Series” turnyro metu, kovinio sporto mėgėjai turės unikalią progą išvysti legendinį MMA kovotoją Sergėjų Grečicho. Į Lietuvos kovinių menų sceną Sergėjus sugrįžta po ilgos pertraukos, kur susitiks su žymiu Italijos kovotoju Alessio Leoni.

„Pastaruosius metus mintys, kad vėl noriu žengti į ringą, nedavė ramybės. Dvejodamas ir mąstydamas apie šį sugrįžimą, galiausiai priėmiau sprendimą, kuris atnešė didžiulį palengvėjimą”, – sako jis.

Lietuvos fanų palaikymo pasiilgęs kovotojas pabrėžia, kaip svarbu vėl jausti tą energiją, kuri anksčiau buvo neatsiejama jo gyvenimo dalis. „Pasiilgau Lietuvos fanų palaikymo ir pasiruošimo kovai proceso”, – atvirauja Sergėjus.

Kalbėdamas apie pasiruošimą, Grečicho sako, kad dėl puikių sąlygų ir komandos palaikymo jo sporto klube dėka jis vyksta intensyviai ir sklandžiai. „Džiaugiuosi, kad esu apsuptas žmonių, kurie mane palaiko ir supranta. Tai suteikia man dar daugiau jėgų bei motyvacijos,” – teigia jis. Pasiruošimo kovai metu Sergėjus taip pat bendradarbiauja su Ignu Barysu ir jo klubo Fightersland sportininkais.

Kalbėdamas apie artėjančią kovą su Alessio Leoni jis sako: „Manau, kad vienas kitam būsime paruošę ne vieną staigmeną, todėl ringe lauks atkakli ir intriguojanti kova”.

Baigdamas interviu, Sergėjus kreipėsi į kovos menų fanus: „Visus savo draugus ir pažįstamus kovo 16 d. kviečiu atvykti į ASG areną ir palaikyti Lietuvos kovotojus.”

Tapkite kovos menų istorijos dalimi atvykdami į areną, bei palaikydami gyvai savo kovų favoritus. Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img