2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

„Žalgiris“ pasipildė saugu

Privalai perskaityti

„Žalgiris“ pasiekė susitarimą su legionieriumi iš Nyderlandų – Į Vilnių atvyko saugas Leandro Fernandesas.

24 metų žaidėjas yra atstovavęs Nyderlandų jaunimo rinktinėms, priklausęs Eindhoveno PSV ir Turino „Juventus“ klubams, o pastaruosius pora sezonų rungtyniavo Norvegijoje.

Angolos kilmės žaidėjas gimė Nijmegene ir ten pradėjo karjeros kelią, o pirmuoju profesionaliu jo klubu tapo PSV. Karjeros pradžioje futbolininkas buvo kviečiamas į įvairaus amžiaus olandų jaunimo rinktines – nuo U-16 iki U-18.

Iš Eindhoveno klubo perspektyvų žaidėją perpirko Italijos grandas „Juventus“. Turino klubo gretose saugas rungtyniavo jaunimo komandose, turėjo galimybę treniruotis su pagrindine ekipa, kurioje tuo metu buvo ir Cristiano Ronaldo. Vieną sezoną buvo skolinamas olandų čempionate žaidusiai Sitardo „Fortuna“ ekipai.

2020 m. L. Fernandeso kelias pasuko į antrąjį Italijos divizioną „Serie B“ ir „Pescara“ ekipą, 2021 m. jis grįžo į Nyderlandus ir trumpai atstovavo „Zwolle“ ekipai.

Pastaruosius du sezonus futbolininkas rungtyniavo Norvegijos pirmenybėse Grimstado „Jerv“ klubo gretose.

Atvykęs į Vilnių L. Fernandesas atliks medicininę apžiūrą ir po jos galės papildyti „Žalgirio“ ekipą.

Tarpsezonyje prie „Žalgirio“ anksčiau prisijungė septyni nauji žaidėjai – Giedrius Matulevičius, Jorisas Moutachy, Myroslavas Mazuras, Nemanja Mihajlovičius, Nikola Petkovičius, Younnas Zahary ir Arpadas Tordai.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img