2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

PO vidinio tyrimo „Red Bull“ Išlaiko Christianą Hornerį Komandos Vadovo Poste

Privalai perskaityti

„Red Bull“ komanda, viena iš pirmaujančių „Formulės 1“ serijose, neseniai užbaigė vidinį tyrimą, susijusį su komandos vadovo Christiano Hornerio elgesiu. Tyrimas prasidėjo po to, kai viena iš darbuotojų apkaltino Hornerį „nederamu elgesiu“, įskaitant nepadorių žinučių siuntimą. Kaltinimai sulaukė plataus visuomenės dėmesio, ypač po to, kai Nyderlandų laikraštis „De Telegraaf“ pranešė, kad jų redakcijos darbuotojai matė esą susirašinėjimą tarp Hornerio ir kaltinančios merginos per „WhatsApp“ programėlę, kurio turinys buvo seksualinio pobūdžio.

Ataskaitose teigiama, kad Hornerio aplinka bandė užkirsti kelią skandalui patekti į viešumą, o kaltinimų autorei netgi buvo siūloma didelė suma – 650 tūkst. svarų sterlingų (760 tūkst. eurų) už tylą. Nepaisant šių sunkių kaltinimų, „Red Bull“ atliko kruopštų vidinį tyrimą ir galiausiai nusprendė atmesti visus prieš Hornerį iškeltus kaltinimus.

Kompanijos pareiškime teigiama: „Tyrimas baigtas ir „Red Bull“ gali patvirtinti, kad Christianui Horneriui pareikšti kaltinimai buvo atmesti. Skundo pateikėja turi teisę teikti apeliaciją, bet mes esame įsitikinę, kad tyrimas buvo atliktas sąžiningai, kruopščiai ir objektyviai.“ Detalesnės informacijos apie tyrimo eigą ar išvadas nebus viešinamos, siekiant užtikrinti asmenų privatumą.

Ši sprendimo paskelbimo laikotarpis sutapo su intensyviu pasiruošimu naujajam „Formulės 1“ sezonui, kuris prasidės šią savaitę Bahreine. „Red Bull“ komanda, kuriai vadovauja Horner, laikoma viena iš pagrindinių favoričių kovojant dėl čempiono titulo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img