2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

17-metis Joao Fonseca nugalėtojas „Rio Open“ Turnyre

Privalai perskaityti

Praėjusią savaitę Rio de Žaneiro ATP 500 serijos vyrų teniso turnyre, „Rio Open“, 17-metis brazilas Joao Fonseca pasiekė reikšmingą laimėjimą, tapdamas jauniausiu žaidėju per pastarąjį dešimtmetį, prasibrovusiu į turnyro ketvirtfinalį. Šis pasiekimas yra pirmas toks nuo 2014 m., kai vokietis Alexander Zverev, taip pat būdamas 17 metų, prasimušė į ketvirtfinalį Hamburgo turnyre.

Fonseca, kuris prieš turnyrą buvo 655-as pasaulio reitinge, šuoliavo į 343-ią vietą ir užsidirbo 57,54 tūkst. JAV dolerių prizinių. Šis neįtikėtinas pasirodymas paskatino jaunąjį tenisininką pakeisti savo ateities planus. Fonseca nusprendė atsisakyti studijų Virdžinijos universitete ir pradėti profesionalaus tenisininko karjerą.

„Buvo labai sunku priimti šį sprendimą, nes studijos ilgą laiką buvo mano planuose,“ – sakė Fonseca, atspindėdamas savo apsisprendimą. Naują profesinio kelio pradžią Fonseca pažymėjo dalyvavimu ATP 250 serijos turnyre Santjage, Čilėje, kur, nepaisant kovingo žaidimo, pralaimėjo argentiniečiui Thiago Agustinui Tirantei rezultatu 5:7, 6:7 (3:7).

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img