2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Rokas Baciuška – Stabilus Antrosios Vietos Įtvirtinimas „Abu Dhabi Desert Challenge“ Varžybose

Privalai perskaityti

Rokas Baciuška, kartu su šturmanu Oriol Vidal Montijano, patvirtino savo pozicijas kaip vieni iš lyderių „Abu Dhabi Desert Challenge“ ralyje, užimant antrą vietą po itin sudėtingo trečiojo greičio ruožo. Šiame etape, kurio ilgis beveik 300 kilometrų, dalyviai susidūrė su vis sudėtingesnių lygių kopomis ir prastu matomumu dėl netikėto naktinio lietaus dykumoje.

Lietuvis, kovojantis aukštesnėje bagių klasėje už pasaulio čempiono titulą, finišavo per 3 valandas ir 48 sekundes, aplenkdamas visus išskyrus 2024-ųjų Dakaro laimėtoją Cristiną Gutierrez. Baciuška ir toliau išlieka antroje vietoje bendroje Abu Dabio ir pasaulio čempionato įskaitoje, pralenkęs savo komandos draugą Austiną Jonesą, kuris šiame greičio ruože liko už jo 1 minutę ir 27 sekundes.

Pasak Baciuškos, varžybų diena buvo įdomi, su itin greita pirmąja sekcija ir pavojingomis stačiomis kopomis antroje trasos dalyje. Lietuvis pažymėjo savo ekipažo atsargų tempą, žinodamas persistengimo kainą, ir išreiškė susidomėjimą, ką dar organizatoriai paruošė dalyviams.

Dalyvius šiame įtemptame ralyje dar laukia penktadienio priešpaskutinis greičio ruožas Mezairos mieste, o šeštadienį – pervažiavimas į Abu Dabį, kur vyks apdovanojimų ceremonija. Per penkias dienas lenktynininkams teks įveikti apie 2000 kilometrų, išbandant jų ištvermę ir meistriškumą vienose sudėtingiausių varžybų pasaulyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img