2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

TOPsport A lygos komandų apžvalga: Gargždų „Banga“ – mažiausiai pasikeitusi komanda

Privalai perskaityti

Naujasis „TOPsport A lygos“ sezonas prasidės kovo 1 dieną, tad alyga.lt svetainė kviečia susipažinti su kiekviena 2024 metų pirmenybių dalyve. Laikas atkreipti dėmesį ir į ne taip skambiai tarpsezonį praleidusias ekipas, viena iš tokių – dažna turnyro lentelės vidutiniokė Gargždų „Banga“.

Praėjęs sezonas Lietuvos čempionate buvo įvertintas aukštu balu. Kovingumą demonstravusi Davido Afonso treniruojama komanda labai sėkmingai rungtyniavo prieš tiesioginius konkurentus ir dėl to turnyro lentelėje liko šešta. LFF taurėje žygis buvo baigtas ketvirtfinalyje – svečiuose pralaimėta Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkams.

2023-iųjų sezone „Banga“ iškovojo 10 pergalių ir visos jos buvo pasiektos prieš 7–10 vietas užėmusias komandas. Nemaža dalis laimėtų dvikovų tapdavo įprasmintomis įvarčiais paskutinėmis minutėmis – tada dažniausiai žibėjęs Ignas Venckus sukirto rankomis su čempionu „Panevėžiu“.

Vis dėlto tarpsezoniu Gargždų komanda daug atsisveikinimų neturėjo. Be I. Venckaus klubą paliko dar trys svarbūs žaidėjai – Lietuvoje karjerą pratęsę Ričardas Šveikauskas bei Karolis Žebrauskas ir į Maltą išvykęs Goncalo Vieira. Praėjęs sezonas jau anksčiau baigėsi traumų kamuotam brazilui Ze Eduardo, kitais keliais pasuko dar du vietiniai žaidėjai – Sigitas Urbys bei Darius Zubauskas.

Tarp tikrų naujokų „Bangoje“ galima išskirti vos vieną iš Vilniaus „Riterių“ atvykusį Matą Ramanauską. Į Gargždų klubą sugrįžo Natanas Žebrauskas, dalį praėjusio sezono nežaidęs Benas Šatkus bei metų pertrauką turėjęs talentingas saugas Vaidas Magdušauskas. 2024-aisiais dar daugiau laiko sulauks keli jauni vietiniai futbolininkai.

Vyr. treneris D. Afonso „Bangoje“ darbuosis ketvirtą sezoną. Kartu su juo žengs išvien simboliai – Robertas Vėževičius, Valdas Antužis, Dovydas Norvilas, trys likę brazilai ir nemenka dalis praėjusiais metais ekipoje žaidusių lietuvių. Šį tarpsezonį gargždiškiai buvo surengę stovyklą Portugalijoje, kur sužaidė trejas kontrolines rungtynes – neabejotina, kad tai turėjo išeiti į naudą siekiant išvengti sudėtingo čempionato starto.

Išlaikytas branduolys neretai leidžia tikėtis stabilesnių rezultatų, kurie „Bangos“ atveju dažniausiai būdavo pasiekiami dėka kovingumo. Tokio sėkmingo žaidimo prieš tiesioginius konkurentus antrą kartą iš eilės sunku tikėtis, tačiau vargu, ar 2024-aisiais gargždiškiai išliks „sausi“ kovodami su pirmenybių lyderių grupe, ypač žaisdami namuose.

alyga.lt informacija, fkbanga.lt nuotr.;

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img