2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

„Kaunas City” kovoje dėl šalie čempionų titulo atstatė lygybę

Privalai perskaityti

Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo atstatyta lygybė.

Antrose finalo serijos rungtynėse „Kaunas City“ namuose 5:0 nugalėjo Elektrėnų „Airwell Energijos“ komandą. Po šių rungtynių finalo serijos rezultatas tapo lygiu – 1:1.

Rungtynes kauniečiai pradėjo ambicingai. Jau ketvirtąją minutę ritulį prie vartų gavęs Dmytro Danylenko apsisuko link vartų ir kalė ritulį į vartus (03:26, rez. perd. Paulius Grybauskas, Aivaras Bendžius).

Vėliau „Kaunas City“ rinkosi pražangas, bet tai nesutrukdė jiems pelnyti įvarčius. Iš pradžių greitoje atakoje varžovą verpste suklaidinęs Aivaras Bendžius pelnė antrąjį komandos įvartį (10:41, rez. perd. Borisas Hrubo), o vėliau dar vieną greitą išpuolį jau pabaigė Filipas Hudakas (16:20, rez. perd. Denysas Hončarenko).

Antrasis kėlinys situacijos švieslentėje nepakeitė, o trečiąjį kėlinį „Kaunas City“ pradėjo dar vienu įvarčiu. Erdvės „Airwell Energijos“ zonoje gavęs Paulius Grybauskas nusigavo iki patogios padėties ir iš jos pasiuntė ritulį į vartus (41:27, rez. perd. A. Bendžius).

P. Grybauskas pelnė ir penktąjį komandos įvartį, dvigubos daugumos metu iš arti nukreipęs ritulį į vartus (52:16, rez. perd. Kostas Gusevas, Davidas Sibilevyčius).

Rungtynėms artėjant prie pabaigos netrūko aistrų, o komandų žaidėjai ne kartą kibo vieni kitiems į atlapus. Dvikovos pabaigoje susižeidė į varžovų vartininką atsitrenkęs „Airwell Energijos“ atstovas Egidijus Binkulis, kuris krisdamas pataikė į vartų virpstą. Po nemalonaus kontakto žaidėjo veidas pasruvo krauju ir jis buvo priverstas palikti ledą.

Po šių rungtynių finalo serija keliasi į Elektrėnus – artimiausios dvi dvikovos vyks „Airwell Energijos“ tvirtovėje. Kitos rungtynės įvyks jau kovo 8 dieną 19:00 val.

hockey.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img