2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

L.Lekavičius: „Be fiziškumo mums laimėti bus neįmanoma“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau trečią kartą per šiuos kalendorinius metus žais Eurolygos rungtynes Belgrade. Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai Serbijos sostinėje susirems su Tel Avivo „Maccabi“ komanda.
Prieš trečiadienį įvykusią kelionę į Serbijos sostinę su „Žalgiris TV“ apie praėjusios savaitės pralaimėjimą namuose Pirėjo „Olympiacos“ klubui ir būsimą išbandymą su „Maccabi“ mintimis dalijosi Lukas Lekavičius.
„Olympiacos“ buvo daug kartų fiziškesnis. Treneris tą labiausiai akcentavo. Laiką išnaudosime gerai. Po rungtynių turėjome laiko pailsėti. Dabar pasidarėme gerų treniruočių. Pažiūrėjome video analizę, pasidarėme išvadas, stengsimės pagerinti žaidimą ir pasirodyti geriau“, – tvirtino L.Lekavičius.
Žalgiriečiai praėjusį savaitgalį nežaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių. Kalbėdamas apie tai, L.Lekavičius įžvelgė teigiamų aspektų.
„Kadangi sezonas labai ilgas, tų rungtynių labai daug, pertrauka, manau, išėjo į naudą. Galėsime pailsėti ir mes labiau tie, kurie žaidė už Lietuvos rinktinę. Manau, kad gerai“, – aiškino, žalgirietis.
Tel Avivo klubas Eurolygoje demonstruoja įspūdingus puolimo rezultatus ir pagal renkamą taškų vidurkį turnyre (87,1 tšk.) nusileidžia tik Madrido „Real“ krepšininkams. Tiesa, varžovai į Tel Avivo klubo krepšį įmeta po 87,8 taško. Turnyre daugiau taškų praleidžia tik vienas klubas – Stambulo „Anadolu Efes“.
„Reikės stabdyti jų greitą puolimą visais būdais. Pražangomis, jeigu kitaip neišeina. Aišku, jie turi labai daug talento puolime – W.Baldwinas ir L.Brownas, manau, yra pagrindiniai žmonės, kurie bėga į greitą puolimą. Reikės labai geros gynybos ir stengtis užbėgti į greitąjį puolimą. Be fiziškumo mums bus laimėti tikrai neįmanoma, kadangi jie talento turi daugiau nei mes“, – tikino gynėjas.
Žalgiriečiai Belgrade išgyvens ir šiame sezone dar nepatirtų potyrių – rungtynės vyks Aleksandro Nikoličiaus halėje be žiūrovų. L.Lekavičius mintimis grįžo į kovido pandemijos paveiktą Eurolygos sezoną ir prisiminė, koks yra jausmas rungtyniauti tuščiose arenose.
„Atrodo, kad vyksta pasiruošimas sezonui, kaip draugiškos rungtynės. Visiška tyla, girdi trenerio nurodymus, komandos draugus girdi labai gerai. Aišku, jausmas bus keistas, bet mums gal bus visai į naudą, nes žaisti Izraelyje prieš „Maccabi“ būtų labai sunku“, – aiškino L.Lekavičius.
Kauno „Žalgirio“ ir Tel Avivo „Maccabi“ rungtynės prasidės ketvirtadienį 21.05 val. Lietuvos laiku.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img