2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Arizonos Universitetas su Gilės Bitės Starkutės Indėliu Triumfavo „Gators Invitational” Golfo Turnyre

Privalai perskaityti

Floridoje vykusiame JAV studentų (NCAA) moterų golfo turnyre „Gators Invitational” pasirodymas, kurį pademonstravo Gilės Bitės Starkutė ir jos atstovaujamas Arizonos universitetas, buvo ne mažiau nei įspūdingas. Komanda parodė puikią formą ir užtikrintai laimėjo, aplenkdama artimiausias varžoves net 16 smūgių skirtumu.

G. B. Starkutė, neseniai šventusi savo 23-iąjį gimtadienį, per tris raundus įveikė trasą, atlikdama 216 smūgių (PAR -1), kas lėmė šeštąją vietą tarp 78 varžybų dalyvių. Lietuvės startas buvo neįtikėtinas – pirmasis raundas baigtas su 67 smūgiais (PAR -3), užimant ketvirtąją vietą. Toliau sekančiuose raunduose ji išlaikė stabilumą, abu baigdama su 71 smūgiu.

Visa Arizonos universiteto komanda, kuriai atstovavo ir Starkutė, šiame turnyre pasiekė 832 smūgių rezultatą (PAR -8), tuo tarpu antrąją vietą užėmusi Klemsono universiteto komanda fiksavo PAR +8 rezultatą.

Be Starkutės, asmeninėje įskaitoje puikiai pasirodė ir jos komandos draugės. Pirmąją vietą užėmusi Pimmada Wongthanavimok iš Tailandijos pasiekė PAR -6 rezultatą, o penktąją vietą iškovojo Italijos atstovė Carolina Melgrati su PAR -2 rezultatu. Arizonos universiteto komandos sėkmė, kurioje visos penkios narės pateko į geriausiųjų penkioliktuką, leido joms triumfuoti šiame turnyre.

Trenerė Laura Ianello išreiškė didžiulį pasididžiavimą savo komanda: „Visa komanda pasirodė tiesiog puikiai ir dominavo šiame golfo lauke. Su tokiu pasirodymu nusipelnėme laimėti. Šiame sezone matau didelį komandos progresą ir jaučiu, kad galime nuveikti kažką ypatingo.“

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img