2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Lietuviai Nepavyko Peržengti Kvalifikacijos Barjero Pasaulio Šiuolaikinės Penkiakovės Taurės Etape Kaire

Privalai perskaityti

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, vykstantis Kaire (Egiptas), Lietuvos atstovams nepavyko peržengti kvalifikacijos barjero. Paulius Vagnorius A grupėje surinko 1160 taškų ir užėmė 15-ą vietą, tuo tarpu Titas Puronas B grupėje pelnė 1156 taškus ir buvo 18-as.

Paulius Vagnorius pasirodė stipriai fechtavimo rungtyje, užimdams 8-ą vietą su 18 pergalių ir 236 taškais. Plaukime lietuvis finišavo 24-as, surinkdamas 273 taškus, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje iškovojo 10-ą vietą su 651 tašku. Titas Puronas, fechtavime užėmė 17-ą vietą su 14 pergalių ir 208 taškais, plaukime buvo 26-as su 280 taškais, tačiau geras pasirodymas kombinuotoje rungtyje, kur jis fiksavo 5-ą rezultatą su 668 taškais, nepakako, kad patektų į kitą etapą.

Nepaisant vyrų kvalifikacijos nesėkmės, trečiadienį vykstantis moterų fechtavimo rungties pagrindinis etapas teikia vilties, kadangi į jį prasimušė visos keturios Lietuvos atstovės. Šis etapas tampa svarbiu momentu Lietuvos komandai, suteikdamas galimybę išlikti konkurencingoje kovoje dėl pasaulio taurės įskaitos taškų.

Šiuolaikinė penkiakovė, sudaryta iš fechtavimo, plaukimo, jojimo, bėgimo ir šaudymo, reikalauja iš atletų universalių įgūdžių ir aukšto lygio pasirengimo, kad galėtų konkuruoti pasaulio lygio varžybose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img