2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Gandai Apie Maxo Verstappeno Persikėlimą į „Mercedes“ Kyla „Red Bull“ Komandos Viduje

Privalai perskaityti

„Formula 1“ pasaulį užvirino gandai, kad dėl nesutarimų „Red Bull“ komandos viduje, olandas Maxas Verstappenas galbūt svarsto apie persikėlimą į „Mercedes“ komandą. Tai atsitiktų po to, kai britas Lewisas Hamiltonas paliks savo vietą komandoje. „Mercedes“ pilotas George‘as Russellas pažymėjo Verstappeno talentą ir sakė, jog bet kuri komanda norėtų turėti tokį pilotą kaip jis.

Russellas teigė, kad nors pradėjo savo karjerą „Mercedes“ šešėlyje, lyginant su legendiniu Lewisu Hamiltonu, jis yra pasirengęs priimti iššūkį ir varžytis su Verstappenu. „Aš savo jėgomis tikiu ir manau esąs pajėgus nugalėti bet ką,“ – sakė Russellas, pabrėždamas kiekvieno „Formula 1“ piloto svarbą turėti aukštus siekius.

Verstappeno ir „Red Bull“ nesutarimai atsirado po Christiano Hornerio skandalo, kuomet „Red Bull“ vadovas buvo išteisintas po vidinio tyrimo dėl galimų seksualinio pobūdžio žinučių komandos darbuotojai. Nepaisant to, Verstappeno tėvas paragino Hornerį atsistatydinti, siekiant išvengti komandos skilimo. Siekdamas suvaldyti situaciją, Horneris šios savaitės pradžioje susitiko su Verstappeno agentu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img