2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos Penkiakovininkės Sėkmingai Pasirodė Pasaulio Taurės Etape Kaire

Privalai perskaityti

Pirmajame Pasaulio taurės etape Kaire, Lietuvos penkiakovininkės parodė puikius rezultatus, su Laura Asadauskaite-Zadneprovske užimančia 9-ąją, Gintare Venčkauskaite – 11-ąją, ir Elzbieta Adomaityte – 15-ąją vietas.

Olimpinė čempionė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė pasidalijo mintimis apie varžybas, pabrėždama, kad pagrindinis tikslas buvo patekti į dešimtuką ir pasitikrinti fizinę formą prieš artėjančias olimpines žaidynes. „Esu devinta, tai labai džiaugiuosi. Po fechtavimo teko visą laiką vytis varžoves, bet antroje bėgimo ir šaudymo dalyje pavyko jas pasivyti ir aplenkti,” – džiaugėsi Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Po šio etapo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė pridėjo prie savo olimpinio reitingo 39 taškus, Gintarė Venčkauskaitė – 37, o Elzbieta Adomaitytė – 34. Šie taškai gali būti lemiami dalyvaujant Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Šiuo metu Asadauskaitė-Zadneprovskienė yra 30-oje, Venčkauskaitė – 42-oje, Serapinaitė – 55-oje, o Adomaitytė – 110-oje olimpinio reitingo pozicijoje.

Lietuvos sportininkės jau iškovojo vieną iš dviejų galimų olimpinių kvotų, o antrąją galima laimėti Pasaulio taurės finale ar pasaulio čempionate, patekus tarp prizininkių. Be to, šešios kvotos bus išdalintos remiantis olimpiniu reitingu.

Kitas galimybes penkiakovininkėms kovoti dėl olimpinių reitingo taškų suteiks tarptautinės varžybos Ankaroje, Turkijoje, balandžio 16-21 dienomis, kur Lietuvos atstovės tęs kovą dėl svajonės atstovauti savo šaliai olimpinėse žaidynėse.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img