2024/07/17 - Trečiadienis
No menu items!

Tinklalaidė su T.Saboniu – M.Fosterio pražanga ir į naują sektorių persikėlę „Green White Boys“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šią savaitę ruošiasi naujiems iššūkiams Eurolygoje. Žalgiriečiai penktadienį Miunchene susitiks su vietos „Bayern“.
Rungtynes su Vokietijos komanda Kauno klubas pasitinka po praėjusį savaitgalį iškovotos pergalės vietiniame fronte. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse įveikė Vilniaus „Rytą“ (97:94).
Apie buvusį susitikimą su „Rytu“, pasirodymą Eurolygoje, laukiančias rungtynes su „Bayern“ „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje tinklalaidėje „Pick‘n‘Pod“ kalbėjosi krepšinio komentatorius Rytis Kazlauskas ir „Žalgirio“ trenerių štabo narys Tautvydas Sabonis.
„Mums truputį trūko šaltakraujiškumo, atskirų situacijų skaitymo. Galiu pasakyti, kad ir Keenanas prametė tokių laisvų metimų, bet varžovai atėjo pasiruošę, o mes tokie nebuvome“, – apie rungtynes su vilniečiais kalbėjo T.Sabonis.
Tinklalaidėje paliesta „Žalgirio“ ir „Ryto“ rungtynių tema iš kito kampo. Ar jaunoji karta į šių klubų akistatos dar laukia taip pat, kaip jos laukdavo ir kiek vyresni krepšinio sirgaliai? T.Sabonio manymu, natūralu, kad jaunesni žaidėjai į komandų priešpriešą žiūri kiek kitaip.
„Taip yra su daug dalykų – kiti laikai, kitas mentalitetas. Jaunimas dabar į viską žiūri kitaip, ne tik į krepšinį. Kasdienybėje yra daug dalykų, kuriuos jie kitaip vertina nei mūsų ar mūsų tėvų amžiaus žmonės. Tiesiog tokia realybė, reikia prie to priprasti. Yra toks faktas, kad „Ryto“ ir „Žalgirio“ dvikovas mano tėtis ar aš žiūrime kitaip nei Mantas Juzėnas, Nedas Raupelis ar Matas Vokietaitis. Skirtingos kartos. Tai nėra geras ar blogas dalykas, reikia adaptuotis ir bandyti paaiškinti, ką reiškia tokios rungtynės“, – tvirtino specialistas.
Dvikovos savaitgalį metu daug kalbų sukėlė ir rungtynių pabaigoje nutikęs epizodas, kai žalgiriečiams persvėrus rezultatą po perimto kamuolio, jau kitoje „Ryto“ atakoje pražangą puolime užsidirbo vilniečių gynėjas Marcusas Fosteris. T.Sabonis tvirtino, kad šalia „Žalgirio“ suolo nutikusioje situacijoje matėsi amerikiečio taisyklių pažeidimas.
„Sėdint ant suolo situacija buvo prie mūsų ir matėsi, kad buvo tas rankos kėlimo judesys. Keenanas tą judesį darė, jį darė ir Arnas Velička. Yra taisyklė, jeigu taip kabinasi žmogus, yra pražanga puolime. Manau, kad pražanga puolime buvo. Gal jeigu būtų jis (M.Fosteris – past.) šiek tiek „paflopinęs“, gal būtų griuvęs su kontaktu, gal pražanga būtų buvusi Arnui“, – samprotavo T.Sabonis.
Savaitgalį vykęs susitikimas pasižymėjo ir kitu aspektu – rungtynėse ištikimiausių „Žalgirio“ sirgalių grupė „Green White Boys“ persikėlė į naują sektorių.
„Labai gerai. Labai gera idėja. Kalbėjome su treneriais, su kitais komandos nariais, kad dabar tų aktyvių sirgalių atrodo dar daugiau. Aišku, ir mūsų varžovams nepatogu, kai jie taip rėkia. Buvo labai „faina“. Kad tik toliau jų tiek būtų“, – teigė T.Sabonis.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img