2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Įvarčio deficitą panaikinęs „Kauno Žalgiris“ įsirašė pirmąją pergalę

Privalai perskaityti

3-iasis „TOPsport A lygos“ turas startavo Laikinojoje sostinėje, kur „Kauno Žalgiris“ ginklus surėmė su Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa. Įvarčio deficitą panaikinę kauniečiai iškovojo pergalę – rezultatu 2:1 (0:1) įveikti Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai.

Pirmasis pavojus rungtynėse kilo 30-ąją minutę, kai pavojingoje situacijoje atsidūręs Gabrielis Nikonovas buvo arti tikslo, tačiau abu jo smūgius sugėrė žalgiriečių gynėjai. Svečių ekipos spaudimas davė vaisių – pavyko perimti kamuolį, o Aleksandro Levšino smūgį turėjo atremti Deividas Mikelionis.

Kėliniui einant į pabaigą Henrique Devensas apgaulingais judesiais suklaidino vartininką, tiesa, puolėjo smūgis skriejo į Matiasą Rale, kuris buvo likęs šalia vartų. Vos po kelių epizodų bandymą virš vartų atliko Otaras Kobachidze.

51-ąją rungtynių minutę Vilniaus rajono ekipa išsiveržė į priekį – nuostabus O. Kobachidzes šūvis iš už baudos aikštelės ribų virto įvarčiu.

Sužaidus kiek mažiau nei valandą, Filipas Dangubičius atliko perdavimą M. Rale link, pastarasis turėjo savąją galimybę, tačiau smūgio kampas buvo kiek per aštrus.

73-iąją minutę įvartis krito į Simone Moschino ginamus vartus – po puikaus Davido Martino Anane ilgo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė į baudos aikštelę įkirtęs ir laisvas likęs Artūras Dolžnikovas. Vos po kelių minučių kauniečiai perlaužė rungtynes – A. Dolžnikovas išvedė Armandą Kučį prieš vartus, po keitimo pasirodęs futbolininkas neklydo ir nuginklavo S. Moschiną.

„Kauno Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę sezone bei yra surinkęs 4 taškus, tuo tarpu lygos debiutantai savo sąskaitoje turi vienu tašku mažiau.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img