2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Lietuvos Atstovai Tarptautinėse Galiūnų Varžybose „Janashia Cup”

Privalai perskaityti

Sakartvele surengtose tarptautinėse galiūnų varžybose „Janashia Cup” abu Lietuvos atstovai triumfavo, įrodydami savo išskirtinį talentą ir pasiryžimą.

Varžybose, kuriose dalyvavo 60 atletų iš 14 skirtingų valstybių, varžėsi keturiose svorio kategorijose. Šios kategorijos apėmė ne tik fizinę jėgą, bet ir techninį meistriškumą, pradedant apolono ašies kėlimu virš galvos iki „zercher” pritūpimų.

Pirmoje svorio kategorijoje iki 90 kg, Lietuvos atstovas Ramūnas Liebus nenuvylė, pasiekęs triumfą. Antroje vietoje šioje kategorijoje liko vokietis Volkeris Baueris, o trečiąją vietą užėmė kartvelas Gaga Tchintcharaulis.

Svorio kategorijoje, kurioje dalyvavo atletai, svėrę daugiau nei 105 kg, Lietuvos čempionas Karolis Aleksandravičius parodė savo galią ir talentą, užėmęs antrą vietą. Pirmąją vietą šioje kategorijoje iškovojo šeimininkų atstovas Avtandilas Karmazanašvilis, o trečiąją vietą užėmė ispanas Gianluca Teira.