2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos rinktinę antrus metus iš eilės pasaulio čempionate sustabdė Ukraina

Privalai perskaityti

 Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei nepavyko iškovoti antrosios pergalės pasaulio čempionate.

Pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre Lietuvos rinktinė 1:3 nusileido Ukrainos rinktinei. Abi pergales iškovojusios ukrainietės tapo šio turnyro vienvaldėmis lyderėmis.

Pirmasis rungtynių kėlinys priklausė Ukrainos rinktinei. Jos kur kas dažniau lankėsi prie Lietuvos rinktinės vartų bei atliko daugiau metimų. Lietuvėms susikurti rimtesnių progų sunkiai sekėsi net ir tuomet, kai jos turėjo progą žaisti daugumoje.

Būtent tada, kai Lietuvos rinktinė ant ledo turėjo viena žaidėja daugiau, krito Ukrainos rinktinės įvartis. Polina Telehina antrojo kėlinio pradžioje pabėgo viena prieš vartininkę ir buvo tiksli (21:46).

Po poros minučių sėkmė vėl šypsojosi ukrainietėms. Šį kartą jos pasisekė ginantis, kai Klaros Miuller metimas pataikė į vartų konstrukciją.

Savo pranašumą įvarčiais ukrainietės pavertė trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje iš arti į vartus ritulį siuntė Valeria Manchak (40:50, rez. perd. Daria Tsymyrenko, P. Telehina), o antroje dalyje persvarą dar labiau padidino Dominika Lopatina (55:50, rez. perd. P. Telehina).

Iki dvikovos pabaigos likus minutei savo įvartį pelnė ir Lietuvos rinktinė. Iš toli metimą atliko Ramunė Maleckienė (59:00).

Priminsime, jog būtent Ukrainos rinktinė pernai atėmė iš Lietuvos rinktinės aukso medalius, kai nugalėjo lietuves lemiamose rungtynėse.

hockey.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img