2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

A. Emsio realizuotas baudinys nulėmė rungtynių baigtį

Privalai perskaityti

3-iąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo akistata Marijampolėje, kur savo jėgas akistattoje išbandė Marijampolės „Sūduva“ bei „Panevėžys“. Atkakli kova vyko iki pat paskutinės minutės, o jau per pridėtą teisėjo laiką paskirtas baudinys į panevėžiečių vartus buvo lemtingas – Aivaro Emsio įvartis marijampoliečiams leido švęsti pergalę rezultatu 1:0 (0:0).

Pavojų Giedriaus Zenkevičiaus ginamiems vartams 11-ąją minutę kėlė Federico Palacios, pastarasis atliko smūgį iš už baudos aikštelės, tiesa, kamuolys skriejo virš vartų, vos po kelių epizodu Motiejus Burba atsakė bandymu pasižymėti galva.

Kėliniui įpusėjus sūduviečiai ir toliau žaidė aštriai – Stevo Lawsono smūgį blokavo panevėžiečiai, sekančią akimirką netaikliai galva smūgiavo Ernestas Burdzilauskas.

Aktyviai žaidęs E. Burdzilauskas 38-ąją minutę prasiveržė dešiniuoju kraštu bei atliko smūgį, visgi, kamuolys skriejo šalia virpsto, prie to stipriai prisidėjo gerai besigynęs Linas Klimavičius. Jau kitos atakos metu atakos smaigalyje atsidūrė Robertas Mazanas, tačiau jo šūvį atrėmė G. Zenkevičius.

57-ąją minutę Artemas Fedorovas galingu smūgiu iš oro galėjo pelnyti įvartį, bet iki tikslo jam šiek tiek pritrūko.

Jau per pridėtą teisėjo laiką po VAR peržiūros buvo priimtas sprendimas, jog Jovanas Čadženovičius prasižengė baudos aikštelėje, o tai leido marijampoliečiams išsiveržti į priekį – taiklus Aivaro Emsio baudinys 98-ąją minutę varžovus pasiuntė į nokdauną.

Po pergalės Dovydo Lastausko auklėtiniai su 5 taškais pakilo iki antrosios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu praėjusio sezono čempionai su 2 taškais lieka 8-oje vietoje.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img