2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Maxas Verstappenas Pirmą Kartą Laimi Kvalifikaciją Saudo Arabijoje

Privalai perskaityti

Saudo Arabijoje vykstančiame antrajame šio sezono „Formulės 1“ etape, olandas Maxas Verstappenas, atstovaujantis komandai „Red Bull“, iškovojo „pole” poziciją, pasiekęs finišą per 1:27.472 minutes. Tai buvo jo pirmoji kvalifikacijos pergalė būtent Saudo Arabijoje, pademonstravusi jo ir komandos puikų pasirengimą ir formą.

Verstappenui paskutiniame bandyme stipriai konkuruoti mėgino Charlesas Leclercas iš „Ferrari“, užėmęs antrąją vietą su laiku 1:27.791, vos pralenkęs meksikietį Sergio Perezą, taip pat „Red Bull“ komandos nariu, kuris finišavo trečias (1:27.807). Ispanas Fernando Alonso, atstovaujantis „Aston Martin“, taip pat pasiekė įspūdingą rezultatą, finišuodamas ketvirtas su laiku 1:27.846, rodydamas, kad konkurencija aukščiausiose pozicijose yra ypač stipri.

Tuo tarpu, „Ferrari“ pilotui Carlosui Sainzui jaunesniajam teko pasitraukti iš šio etapo dėl netikėto apendicito priepuolio, kuris reikalavo skubios operacijos. Jo vieta buvo patikėta 18-mečiui britui Oliveriui Bearmanui, kuris debiutavo 11-oje vietoje, parodęs, kad yra arti patekimo į aukščiausią lygį, nes buvo labai arti išstumti Lewiso Hamiltono iš dešimtukų sąrašo.

Po pirmojo etapo pilotų įskaitoje lyderiu tapo Maxas Verstappenas, turintis 26 taškus, sekamas Sergio Perezu su 18 taškų ir Carlosu Sainzu jaunesniuoju, turinčiu 15 taškų. Konstruktorių įskaitoje pirmąją vietą užima „Red Bull“ su 44 taškais, antroje vietoje yra „Ferrari“ su 27 taškais, o trečioje – „Mercedes“ su 16 taškais.

Dėl artėjančio Ramadano lenktynės buvo perkeltos iš sekmadienio į šeštadienį.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šarūnas Pacevičius UCI varžybose Lenkijoje – 8-as, o Justinas Pavlovas – 11-as

Šeštadienį, balandžio 20-ąją, Lenkijoje surengtų 21-ųjų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso varžybų „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) ir pirmajame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img