2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

„Teniso Namai” Įspūdingai Užbaigė Sezoną: Įtemptos Finalų Kovos

Privalai perskaityti

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje užvirė įtemptos teniso finalų kovos, pažymėjusios „Teniso Namų“ tęstinio vienetų turnyro pabaigą. Šis turnyras, didžiausias tenisininkų platformos ir turnyrų organizatorius Lietuvoje, įtraukė daugiau nei 1000 dalyvių iš visos šalies, skleidžiant šeštojo sezono džiaugsmą.

Vilniaus „Masters” divizione triumfavo Domantas Šakinis, finale 7:6, 6:3 įveikęs Tadą Skairį. Šakinis, sekdama savo brolio, buvusio Lietuvos teniso rinktinės nario, pavyzdžiu, pasidalijo emocinėmis pergales ir iššūkius: „Labai saldi pergalė… trečias kartas nemelavo“. Domantas į tenisą žengė būdamas vos penkerių, o dabar, po 20 metų, iškovojo auksą.

Kaune ir Klaipėdoje taip pat nesustabdė teniso aistros, kur nugalėtojai džiaugėsi savo pergalemis. Tarp Kauno čempionų buvo Antanas Gilaitis, Mindaugas Šimkus, ir kiti, o Klaipėdoje šlovę skynė Darius Abromavičius, Richardas Dirgėla ir daugiau.

„Teniso namai“, per 15 veiklos metų, surengė jau 240 turnyrų ir vienija virš 6 tūkst. teniso entuziastų. Bendruomenė, kuri turnyruose sužaidė per 73 tūkst. susitikimų, toliau stiprina teniso aistrą ir bendruomeniškumą Lietuvoje, įrodydama, kad tenisas tebėra vienas mylimiausių ir populiarėjančių sporto šakų šalyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img