2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

E. Jankauskas prieš dvikovą su Gibraltaru: „Rytoj laukia tik pirmasis serijos kėlinys“

Privalai perskaityti

Lietuvos rinktinė jau šiandien startuos pirmose išlikimo Tautų lygos C divizione rungtynėse – lietuviai Portugalijoje susitiks su Gibraltaro komanda.

Rungtynės ketvirtadienį prasidės 21.45 val., jas tiesiogiai rodys TV6 kanalas ir VIAPLAY platforma.

Tuo tarpu kovo 26-ąją Kaune vyks atsakomasis mačas, po kurio ir paaiškės komanda, kuri ir išliks C divizione. Bilietus į šią dvikovą kviečiame įsigyti čia.

Prieš rungtynes oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavęs vyriausiasis rinktinės treneris Edgaras Jankauskas kalbėjo apie būsimą susitikimą.

„Jie turi didelį kovingumą, bet visų pirma mes turime kalbėti apie save, kad patys savęs nenustebintume. Lengviau ruoštis rungtynėms, kai akivaizdžiai žinai varžovo galingumą, o Gibraltaras gali tapti klastinga komanda, jei jos neįvertintume. Jie turi silpnų vietų, bet norint jas išnaudoti turėsime įdėti maksimumą jėgų, bet jei to nepadarysime – tapsime tokio paties lygio komanda.

Jie turi meistriškumo, gal jis kartais dingsta susidūrus su aukštesnio lygio komanda, kada jiems yra sunkiau žaisti, o manau, kad mes tam lygiui priklausome. Mūsų pavarų dėžė yra viena pavara aukštesnė, jei žaisime jų bėgiais, būsime panašios komandos, nes jie moka žaisti ir jei mes jiems nepasiūlysime intensyvumo, kirtimų į erdves, būsime panaši komanda, tai yra akivaizdu ir nenoriu to slėpti.

Europinis futbolas skiriasi intensyvumu, kuo komanda labiau pasiruošusi, tuo ji yra pavojingesnė, toks ir yra tikslas, įjungti tą pavarą rytoj“, – sakė treneris.

Jis taip pat sutiko, kad šįkart lietuviai turės daugiau žaisti su kamuoliu, tačiau tame jokios problemos nematantis.

„Nemanau, kad tai apsunkins mus, mes ir norime žaisti tokį futbolą, daugiau turėti kamuolį, bus puiki proga išmėginti tokį žaidimo braižą ir manau, kad mes tikrai esame pasiruošę. Praėję metai parodė, kad žengėme žingsnį į priekį, kad turime pasitikėjimo vienas kitu ir savimi“, – akcentavo specialistas.

„Aplinkybės diktuoja tokį scenarijų, tai yra svarbios detalės, žolės danga, atsistatymo laikotarpiai yra skirtingi, tai irgi turi įtaką startinei sudėčiai, bet yra dvi rungtynės, mums reikės visų žaidėjų, visi jie yra svarbios detalės ir rytoj laukia pirmas kėlinys, o po kelių dienų turėsime antrą. Nepaisant to, koks bus rytojaus rezultatas, jis dar nebus galutinis“, – dėstė E. Jankauskas.

Nepaisant to, kad Gibraltaro komanda praėjusiais metais pralaimėjo visas dešimt žaistų rungtynių ir neįmušė nė vieno įvarčio, ši statistika treneriui ir komandai užmigti ant laurų neleidžia.

„Geriausias rezultatas rytoj, akivaizdu, yra pergalė, o ta migdanti statistika… kuo ilgesnė serija, tuo ji greičiau baigiasi ir niekas nenori, kad ji užsibaigtų rytoj. Pagrindinis varžvovas rytoj esame patys mes, mūsų pasirengimas ir tai nulems galutinį rezultatą“, – strategas.

Nepaisant to, kad rytoj rungtynėse sirgalių bus vos keletas šimtų, stadione bus kelios dešimtys Lietuvos rinktinės sirgalių, o tai, pasak trenerio, bus ne ką mažiau svarbus faktorius.

„Tiksliai žinau, kad rytoj bus palaikymas iš Lietuvos, kokie tie skaičiai bebūtų, mums tai labai svarbu, žmonėms rūpi, gal ne visi turėjo ir galimybes atvykti, bet stebės per televiziją. Kiek tų žmonių bus, tiek jų turi išeiti su gera nuotaika, su jausmu, kad viską padarėme“, – dėstė jis.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img