2024/06/24 - Pirmadienis
No menu items!

Aistra Lietuvos Rankinio Lygoje

Privalai perskaityti

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) kyla didelė įtampa dėl reguliariojo sezono čempiono titulo. Artėjant sezono finišui, iki šiol pirmaujanti Klaipėdos „Dragūnas“ komanda patyrė staigų spaudimą iš čempionės titulo gynėjos Vilniaus „Šviesos“. „Šviesa“ savo namuose pasiekė įspūdingą pergalę 33:22 prieš Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komandą, iškovodama aštuntą pergalę iš eilės ir taip sušvelninusi taškų skirtumą tarp jos ir „Dragūno“.

Vilniečių pergalė neabejotinai išryškina jų tvirtą ketinimą kovoti dėl aukščiausios pozicijos ir parodo komandos aukštą sportinę formą, nepaisant traumų ir komandos sudėties iššūkių. „Šviesos“ treneris Žygimantas Sinkevičius pabrėžia komandos nusistatymą ir ambicijas tęsti pergalių seriją, akcentuodamas namų rungtynių svarbą ir sirgalių palaikymą.

Tuo tarpu „Dragūnas“, susidūręs su nesėkme namuose prieš Kauno „Granitą-Karių“ rezultatu 30:31, patiria papildomą spaudimą. Nepaisant stipraus starto ir pirmaujančios pozicijos didžiąją sezono dalį, klaipėdiečiai dabar rizikuoja prarasti lyderio poziciją prieš pat svarbiausias varžybas. „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis minėjo komandos pasikeitimus antroje rungtynių dalyje kaip galimą pralaimėjimo priežastį ir pabrėžė svarbą susikaupti paskutiniuose turuose.

Įkaitus kovai dėl reguliariojo sezono čempiono titulo, visų akys krypsta į būsimas rungtynes. „Šviesos“ ir „Granito-Kario“ akistata priešpaskutiniame ture gali lemti, kad vilniečiai iškoptų į pirmąją vietą. Vis dėlto, lemiamas momentas įvyks balandžio 6 dieną, kai „Šviesa“ ir „Dragūnas“ susitiks tiesioginėje dvikovoje Vilniuje, nusprendžiant, kas galiausiai iškovos aukso medalius ir svarbų savo aikštelės pranašumą atkrintamosiose varžybose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Derbyje „Kauno Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Hegelmann“

https://youtu.be/iWeQUS3MT_Q zalgiris.lt naujiena

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img