2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvė Sandra Matkevičienė triumfuoja Europos „Jungle Ninja“ čempionate

Privalai perskaityti

Lenkijoje vykusiame Europos „Jungle Ninja“ čempionate lietuvių atletai parodė puikius rezultatus. Sandra Matkevičienė, varžydamasi 35-39 metų amžiaus grupėje, iškovojo aukso medalį ir užsitikrino vietą „Ninja“ pasaulio čempionate, kuris netrukus vyks JAV, Kalifornijoje.

Ši pergale ne tik įtvirtino Lietuvos sportininkų pozicijas tarptautiniame arenoje, bet ir parodė aukštą sportininkės parengtį bei ryžtą. Matkevičienės sėkmė yra įkvepiantis pavyzdys kitiems sportininkams ir įrodymas, kad atkaklumas bei nuolatinis tobulėjimas atneša vaisius.

Čempionate sėkmės sulaukė ir Zbignevas Nakrevičius, iškovojęs bronzos medalį savo amžiaus grupėje. Panašiai kaip Matkevičienė, Nakrevičius taip pat pelnė kelialapį į „Ninja“ pasaulio čempionatą, patvirtindamas, kad Lietuvos atstovai yra stiprūs konkurentai tarptautinėse varžybose.

„OCR Baltic Warriors“ klubo nariai taip pat parodė gerus rezultatus. Darius Baranauskas čempionato savo amžiaus grupėje užėmė penktą vietą, o Jurijus Antanavičius – dešimtą.

Europos „Jungle Ninja“ čempionatas pasižymėjo įnirtinga kova ir sudėtingomis kliūtimis. Varžybos suskirstytos į tris etapus, pradedant eliminacijomis, kur dalyviams teko įveikti dešimt kliūčių per tam tikrą laiką. Tik šeši geriausi sportininkai iš kiekvienos grupės pateko į pusfinalius, kurie vyko panašiu formatu kaip OCR sprinte, suteikdami žiūrovams įspūdingų ir įtemptų akimirkų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Vilniuje – pirmasis elitinis plaukimo renginys Baltijos šalyse

Daugiau nei 800 dalyvių iš 36 valstybių, Lietuvos plaukimo pergales simbolizuojantis talismanas ir didžiulė nauda šaliai. Šiuos dalykus ketvirtadienį...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img