2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Namajūnas įveikia Ribas

Privalai perskaityti

Praėjusiame UFC Fight Night renginyje Rose Namajunas susigrąžino pergalių skonį, įveikdama Amandą Ribas savo naujajame svorio kategorijoje. Nors tai nebuvo jos įspūdingiausias pasirodymas, Namajunas parodė, kad yra pasirengusi naujiems iššūkiams ir nepasiduoda lengvai.

Kova prasidėjo intensyviai, Ribas bandė dominuoti pirmajame raunde. Vis dėlto, Namajunas neleido varžovei išnaudoti savo pranašumos, efektyviai atsakydama smūgiais ir net perimant kontrolę ant žemės. „Thug Rose” parodė savo gebėjimus tiek mušant, tiek kovojant ant žemės, kas buvo lemiamas veiksnys šioje dvikovoje.

Antrasis raundas atskleidė Namajunas gebėjimą išlaikyti kontrolę.

Įnirtinga kova tęsėsi ir ketvirtajame raunde, kur Namajunas ir toliau demonstravo savo pranašumą pozicijose ir technikoje. Penktajame etape, po artimos kovos dėl smūgiavimo, Namajunas iškovojo pergalę teisėjų sprendimu – dviem teisėjams skaičiuojant 49-46 ir trečiajam suteikiant jai 48-47 pergalę.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img